Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

sirrah777
    3 godziny temu, xxxprzemo napisał:

Jedyny minus to taki ze lapie szybko rysy, ale wiadomo jest to tylko folia a nie szklo 

Ekran po zdjęciu folii porysował mi się szybciej niż ta folia. Folia bez rys wytrzymała 3 tygodnie, ekran 3 dni. Gorilla Glass 6 ssie na maxa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0
    Ekran po zdjęciu folii porysował mi się szybciej niż ta folia. Folia bez rys wytrzymała 3 tygodnie, ekran 3 dni. Gorilla Glass 6 ssie na maxa  
    To gdzie Ty trzymales ten telefon ? S8 nosiłem ponad rok bez żadnego zabezpieczenia na ekran i miałem 2 mikroryski.A

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S8 miał GG5, teraz jest 6, on jest miękki żeby się nie rozbijał, przez co kostny na rysy. Nie da się żeby był twardy i nie rozbijalny

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byc moze ochrona 'gorilla' polega na maksymalnym zabezpieczeniu przed peknieciem ekranu, a rysowac pewne moze sie do bolu..........niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@OnlyPr0 Po prostu miałeś szczęście, albo @sirrah777 pecha ? Ja nosiłem telefony bez folii przez kilka lat, a potem Note8  porysowałem w miesiąc. I co to oznacza? Zupełnie nic ;) Ot, takie życie. Wiele nie trzeba.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    33 minuty temu, sirrah777 napisał:

Ekran po zdjęciu folii porysował mi się szybciej niż ta folia. Folia bez rys wytrzymała 3 tygodnie, ekran 3 dni. Gorilla Glass 6 ssie na maxa ;) 

Dlatego widzisz wszystkim nie dogodzisz :) jeden lubi to, inny tamto :) jednak oryginalna folia dla mnie spelnia funkcje i jej nie zrywam, przynajmniej narazie. Porysowany ekran jednak nie dalby mi spokoju i wiercilby dziure w brzuchu :)

trzeba zachować zdrowy rozsądek i szukac zlotego srodka (ps. O ile takowy istnieje :) )

ogolnie czytajac i przegladajac fora nie zauwazylem, co wazne, wiekszych przynajmniej narazie seryjnych wad, co swiadczy dosc dobrze o note 10 (chyba ze o czyms nie wiem i gdzieś juz trabia o jakichs tykajacych bombach ? :) ). Seryjne fabryczne wady mam tutaj na mysli problemy takie jak np w note 9 wadliwe aparaty (sam doswiadczylem) czy tez rozowe ekrany w serii S galaktycznej lub zielone w mate 20 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

A niech się rysuje i tak zmienię telefon najpóźniej za rok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, liftlodz napisał:

A niech się rysuje i tak zmienię telefon najpóźniej za rok

No oczywiscie mozna to zrozumieć :) bo kto bogatemu zabroni ? :)

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie Gorilla Glass idzie w ujowym kierunku. Pseudo ochrona przed rozbiciem za cenę rysowania
    na potęgę. W N8 zrobiła mi się rysa na pół ekranu od wynajmowania z kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

Miałem tak na S8+, 30 minut po kupieniu przez pół tylnej pokrywy głęboka rysa jakby ktoś z całej siły śrubokrętem zarysował plastik. A jedyne co zrobiłem to położyłem go w pracy na biurku ;) Note7 i Note8 były całe porysowane mimo iż na nie uważałem. Z kolei Mate 9 z GG3 przez 7 miesięcy dzielił jedną kieszeń z kluczami i nawet mikro rysy się nie dorobił. Note 10+ rysuje się jak N7 i N8. Ogólnie się tym nie przejmuje. Za jakieś pół roku zakleję ekran szkłem UV i wszystkie rysy znikną z pola widzenia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi