Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

spokojnie ja tylko tak się pytam bo morze czegoś nie rozumiem i dlatego tu poruszyłem ten temat żeby ktoś mi wyjaśnił na spokojnie, ok wymienili płytę główną to mnie ucieszyło ale zaskoczyło mnie pokazanie że kolor jest inny niż mój telefon ale przed wymianą pokazywał prawidłowo. A nie wierzę ze każda płyta jest z góry przypisana do danego koloru więc dlatego stwierdziłem iż jest z innego telefonu no chyba że jestem w błędzie, dlatego proszę o wytłumaczenie tego

Edytowane przez chmielu1972

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85
    Napisano (edytowane)

Się spinasz /ciach/ wie o co...
    Działa to działa i co jeszcze chcesz?
    Człowieku ogarnij się, bo hejt sam mi się na usta ciśnie i się ledwo przytrzymuje, żeby nie /ciach/.
    Tak bardzo musi Tobie się to zgadzać , a przecież działa normalnie i nie ma to upływu na przeglądanie stron czy granie w gry czy oglądanie /ciach/. Wymienili to masz dalej gwarancję i po co pytania? Przetłumacz sobie z koreańskiego politykę serwisu i się możesz mądrzyć jak znajdziesz niespójności ze swoimi prawnikami i przekaż nam konkluzje (bo raczej jesteś pionierem w temacie),/ciach/
    Jeżeli trzeszczy obudowa, nie działa IP68, Bluetooth czy inne ważne aspekty to zrozumiem, ale kwestia roztrząsania co wsadzili w telefon żeby działał i które numerki się nie zgadzająbto już jest grube facepalm lub objaw nerwicy natręctw.
    Pozdro człowieku i obyś nigdy nie był moim klientem, bo w mojej ocenie jesteś Januszem sukcesu (mój tata jest Januszem i nie chodzi o imię tylko o odniesienie myślowe do konkretnych cech psychicznych nie związanych z imieniem defacto - więc bez obrazy - używam bo łatwiej obecnie tak to zobrazować) i nie możesz zrozumieć że naprawa to przywrócenie funkcji, za które ktoś deklaruje ponownie gwarancję. Życzę zatem słodkiego, miłego życia jak to gra i trąbi zespół Kombi...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Arkadiush
    Złamanie regulaminu 3.2. Nie używamy wulgaryzmów i wyrażeń obraźliwych w wypowiedziach/poprawiono czytelność postu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    W dniu 5.07.2020 o 08:37, chmielu1972 napisał:

Więc moje pytanie brzmi jak to jest kupuje człowiek nowy fabrycznie a zachwile ma odnowiony czy to jest legalne.

Kolego może ja tobie wytłumacze w prosty sposób dlaczego masz takie info.

Płyta główna którą teraz masz jest nowsza ( chodzi tutaj o datę jej producji) , a telefon ma datę produkcji starszą i dlatego masz info żę telefon jest odnowiony.

Jeśli już tak przeglądasz co informuję cię Phone Info to zobacz sobie w zakładce "ogólne" datę produkcji, a przypomnij sobie od jakiej daty masz już ten telefon.

Ja w swoim s9+ też miałem wymienianą płytę główną i też mam info o odnowionym telefonie. Tak odnowiony bo ma nową płytę główną wstawioną.

Telefon kupiłem w marcu 2018 roku, a datę produkcji o której pisałem mam 17.06.2019 rok. czyli reasumując telefon mam z 2018 roku, a płytę główną z 2019 roku i dlatego jest on nazywany jako "odnowiony".

Dlatego masz info "data produkcji urządzenia nie pasuje do daty wynikającej z numeru seryjnego", poniewaz po nr seryjnym telefon masz starszy niż data produkcji płyty głównej.

To tyle w tym zakresie.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cinekk

@chmielu1972

Popraw gramatykę bo 'morze' jeszcze przetrwałem ale 'karzdy' to już nie daję rady.

• haha! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio

Panowie na moim starym lg g7 zasięg jest o niebo lepszy niż na obecnym Note 10 plus ,dajmy na to jestem oddalony tak około 400 metrów od domu i lg łapie zasięg z domowego routera gdzie Note pod blokiem ma problem ,jestem na mieście gdzie są miejsca słabsze w zasięg telefoniczny tam lg na prawie full niestety Note jedna może dwie kreski i cienko kwiczy ,jedyne co mi się podoba to bryła ,te kanty rodem ze starych dobrych Xperii ,oglądanie filmów i przeglądanie netu wręcz bajka ,szybkość działania ale już głośniki masakra za ciche za mało wyraźne jak dla mnie ,już nie wspomnę procesor exynos i grafikę mali. Za te pieniądze powinien być full wypas. To mój pierwszy notatnik i tak ogólnie jest ok idzie się przyzwyczaić ale jest to ale.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Zobaczysz jak będzie bateria cienka. Ja wczoraj wróciłem z urlopu. Bardzo duzo zdjęć, trochę nawigacji i wsadziłem 2 karte sim do neta. Po godzinie 18 musialem juz doładowywać.

Wysłane z Note 10 Plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Niestety to prawda, w ciągu roku używania zaobserwowałem dużą degradację baterii, na tą chwilę SOT na max 3 godziny.
    W przyszłym tygodniu telefon jedzie do serwisu, wymiana baterii to ok 2 godziny.
    Jednak nie wróży to dobrze, note 9 pomimo 2 lat nie ma tego problemu, bateria jak trzymała tak trzyma.
    Kolejnym problemem jest kiepska biometria, czytnik linii papilarnych to dramat, co aktualizacja to gorzej działa.
    Myślę że nie kupię kolejnego Samsunga note, a miałem wszystkie dostępne w Polsce, tym bardziej że w Europie wciskają upośledzone exynosy, za cenę snapa.
    Będę miał problem z wyborem co kupić pod koniec roku i nie wiem czy nie będzie to IP 12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuli007

U mnie czytnik działa jak należy, nie zauważyłem żadnych zmian. Warto włączyć podświetlanie ekranu po podniesieniu urządzenia, wtedy widać gdzie dokładnie palec przyłożyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cinekk
    Napisano (edytowane)

Zobacz filmy na yt jak poprawnie dodać odcisk palca. Są pozytywne efekty działania czytnika.

Edytowane przez Cinekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Nie tylko czytnik i bateria są problemem, np smartlock , czyli odblokowanie telefonu w danej lokalizacji czy po połączeniu z zaufanym urządzeniem, też nie działa poprawnie.
    Ogólnie jak dla mnie to soft od Samsunga ma sporo niedoróbek

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi