Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Tmobile i plus:-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Orange chyba nie blokuje, tylko Plus i T-Mobile.

Wysłane z Note'sa ... z żółtym rysikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Aaa. Myślałem, że Orange już też. To wtedy spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos
    Nie boisz się brać z przedłużenia Orange? Oni przecież blokują telefony jak ktoś nie płaci.

Kupione po znajomości więc nie mam żadnych obaw

Tapnięte z iPhone Xs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daron

Kto używa lub używał telefonów Huawei ten będzie wiedział co znaczy szybki skaner. Myślałem że w końcu Samsung się nauczy ale jednak dalej lipa.

Samsung nie nauczył się robić porządnych skanerów z tyłu telefonu a już przeniósł go na przód i są tego efekty.

Wysłane z pierwszego na forum Mate 20x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Czytam wszystkie wasze komentarze i widzę straszne zdziwienie w postach, miały być zachwyty a tu chyba rozczarowania, note 10+ to odgrzany s10+ z rysikiem za kosmiczna kwotę, dla mnie to było wiadome od samego początku.Zapewne s11+ wniesie jakąś rewolucje i zje notesa na śniadanie i znów trzeba będzie wymienić notesiki które zapewne będą kosztować 6k pln w górę. Ja nadal czekam na mate 30pro który może zaoferuje jakaś rewolucje czy to w aparacie tudzież w baterii gdyż w takich rozmiarach i rozdzielczościach 5000mah powinno być standardem. Sam męczę się z rozbitym n8 Ale nie wydam takiej kwoty na odrobinę lepszy smartphone, który na rynku wtórnym po roku straci 50% wartości.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    40 minut temu, Tofik1993 napisał:

czekam na mate 30pro który może zaoferuje jakaś rewolucje

Jeśli nie będzie rewolucji w dodaniu podstawowych opcji w nakładce i poprawie jej niektórych elementów, to nawet możliwość zrobienia zdjęcia czarnej dziury nie pomoże;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    41 minut temu, Tofik1993 napisał:

Czytam wszystkie wasze komentarze i widzę straszne zdziwienie w postach, miały być zachwyty a tu chyba rozczarowania, note 10+ to odgrzany s10+ z rysikiem za kosmiczna kwotę, dla mnie to było wiadome od samego początku.Zapewne s11+ wniesie jakąś rewolucje i zje notesa na śniadanie i znów trzeba będzie wymienić notesiki które zapewne będą kosztować 6k pln w górę. Ja nadal czekam na mate 30pro który może zaoferuje jakaś rewolucje czy to w aparacie tudzież w baterii gdyż w takich rozmiarach i rozdzielczościach 5000mah powinno być standardem. Sam męczę się z rozbitym n8 Ale nie wydam takiej kwoty na odrobinę lepszy smartphone, który na rynku wtórnym po roku straci 50% wartości.

Zależy do czego ma służyć Note 10+. Używam go do pracy nad korespondencją, plikami, etc., gdy jestem poza biurem i taki kombajn jest dla mnie w sam raz. Rysik i wielki ekran dla mnie to konieczność. Dlatego nie widzę alternatywy, nawet gdyby S11+ miał wszystkie wodotryski tego świata i okolic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    14 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

@KrzakalD LCD? Jak można uznać LCD za coś dobrego?

Dopiero teraz zauważyłem Twoje pytanie. AMOLEDy się wypalają. Zdaję sobie sprawę ile trzeba używać telefonu i w historii swojego użytkowania już 2 amoledy wypaliłem - w S7 i w S8. W S7 wystarczyły 3 tygodnie (PGO). Trochę rażą elementy aplikacji później na jasnym tle stron, itd.

14 godzin temu, adtech84 napisał:

Może mnie uświadomisz co miał takiego skopanego Huawei p30 pro?, bo nie kojarzę. Pewnie masz na myśli aferę z mate 20 i ekranami która i tak jest niczym przy wybuchających bateriach w note 7 i tym samym co Samsung odwalił przy aferze pink gate.

Dla mnie Huawei ma okropną nakładkę, kiedy używałem Mate 10 i P20 fiksował mi licznik notyfikacji + kilka innych pomniejszych problemów. Gdyby nie nakładka całkiem możliwe że byłbym w obozie H. Tak, wiem że można zainstalować inne nakładki aczkolwiek jakoś nigdy żadna mnie nie urzekła (oczywiście testowałem też te płatne). Moja wypowiedź nie była też nakierowana na "Samsung to ideał a Huawei to dno" więc obrona wybuchającym Note była niepotrzebna. Każdemu producentowi zdarzają się wpadki, dodatkowo w dzisiejszych czasach producenci oferują tak dopieszczone modele że detale decydują o wyborze tego a nie innego modelu. Tak jak wspomniałem wybrałem Samsunga bo ma sumarycznie najmniej wkurzających mnie wad.

Co do Note 10 to czekam do poniedziałku z finalną decyzją czy zostaje ze mną na dłużej. Chcę sprawdzić baterię w typowym użytkowaniu. Jeżeli wytrzyma od świtu do zmierzchu i zostanie co najmniej 5% to nie kręcę nosem tylko zostawiam. Jak nie to oddam i pomyślę czy Mate 30 czy coś innego.

Edytowane przez KrzakalD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    43 minuty temu, Tofik1993 napisał:

Zapewne s11+ wniesie jakąś rewolucje i zje notesa na śniadanie

Takie nadzieje i marzenia mamy za każdym razem, po każdej premierze, że następca to już na pewno pokaże ;)

44 minuty temu, Tofik1993 napisał:

Ja nadal czekam na mate 30pro który może zaoferuje jakaś rewolucje czy to w aparacie tudzież w baterii

No aparaty lepsze niż w P30Pro i przede wszystkim ogromne matryce. Co do baterii, to fama głosi że 4500 mAh i ładowanie 55W

5 minut temu, spec-naz1 napisał:

Jeśli nie będzie rewolucji w dodaniu podstawowych opcji w nakładce i poprawie jej niektórych elementów, to nawet możliwość zrobienia zdjęcia czarnej dziury nie pomoże;)

Na to nawet nie licze ;) Nie chce się potem rozczarować. No niestety w tej kwestii H jest daleko za Samsungiem. A dziwi mnie to, bo potrafią skurczybyki skopiować wszystko bez skrupółów, a nakładki nie umią... Ech.... 

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi