Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca @oasisman  tu się naprawdę szybko ładuje baterie.

dodana zawartość

Co do SOT  mam fona od soboty ... Jeszcze za wcześnie na opinie. 
    Nawet widzę polepszenie zasięgu H+ (na n9 wręcz nie działał... A LTE to LTE działa w orange)
    No mi po roku bateria w n9 działała jak po 3 latach w s6.

Co do ładowania to jak już muszę łazić z kablem szukać gniazdka to czy się trochę szybciej ładuje nie ma super znaczenia.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że ocenianie zasięgu wg. wskaźnika na pasku może nie być miarodajne. Lepiej chyba ściągnąć aplikację Network Cell Info i sprawdzić siłę sygnału w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacze

No bateria po lte znika w oczach ogólnie telefon muszę ładować dwa razy dziennie sot około 4 godzin. Na iPhonie XS max bateria dużo lepiej trzyma wg mnie. Nie wiem może to kwestia softu może coś jeszcze poprawia

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rabbit

Osobiście na ikonę zasięgu patrzę dopiero wtedy, gdy nie ładują się treści. Jak dla mnie ten wskaźnik mógłby pojawiać się w momencie braku zasięgu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako osoba która przez ostatni rok używała Note 9 chciałem osoby które śledzą ten wątek od początku przestrzec przed skrajnymi opiniami. Kupiłem Note 10+ w sobotę (14 września w promocji Media Expert - 1000 zł taniej). Po pierwszych dwóch cyklach uważam, że jest naprawdę nieźle, może nie jest rewelacyjnie, ale wyniki które osiągam są dla mnie jak najbardziej zadowalające. 5 godzin SoT, doba działania na baterii przy Dual SIM, włączonym wszystkim co się da uważam to za dobry wynik. c9ab0c864b2050c1cb6080d922f7dbbb.jpg868043e0d5a73e7e6594deb3ec242cf3.jpg

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

To moje dzisiejsze staty , większość czasu na wifi61ec21d7951d1195b245de5e4775f2fc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    quba102

Jestem jak na razie mega pozytywnie zaskoczony. Używam telefonu jak zawsze, jeszcze trochę się bawię, grzebie w opcjach itd. Na S8+ po 2latach już miałem w okoliach 1,5-2h sot a tu proszę, 9h.  Oczywiście podstawowe optymalizacje, ciemny motyw, bixby off, lokalizacja off (używam tylko jak potrzebuję), wszelkie telemetrie jakie znalazłem off.
    Synchronizacja 2 skrzynek, 3 komunikatory, cały czas na lte i też sporo w zasięgu wifi.

Regularnie udaje mi się osiągać po 8-9h

Screenshot_20190915-175129_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem u siebie że ostatnie 5% baterii znika praktycznie od razu i telefon się wyłącza po czym gdy podłączam ładowarkę to ma problem z załączeniem tego ekranu ładowania przy wyłączonym urządzeniu (pojawia się to "kółko" i dopiero po kilku minutach pokazuje się "0%"). Zainstalowałem AccuBattery i wyliczyło że mam 4121 mAh.

Telefon jest nowy, kupiony w przedsprzedaży w Komputroniku

Co sądzicie? Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powinieneś rozładowywać tych baterii do końca. Może to mieć szkodliwy wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacze

A u mnie jest duża poprawa wręcz idealnie wczoraj zainstalowałem na nowo Rom xeo zainstalowałem te same aplikacje bateria trzyma jak nigdy wcześniej ewidentnie jest więc coś w sofcie i pewnie to poprawia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi