Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Oby, bo 2 kryty SIM żrą prąd jak dzikie

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam porównanie do oneplus 7 pro. Jako, że Note 10+ jest bezpośrednim następcą moge je porównać co do dzialania baterii. Przy moim sposobie użytkowania jest porównywalnie z lekkim wskazaniem na Note 10+. Na pewno jest lepiej niż w N9. Biedy nie ma, aczkolwiek zawsze mogłoby byc lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda
    Przez dłuższy czas biłem się z myślami czy wymienić mojego iPhone Xs Max na note10+. Aż do wczoraj. Obserwowałem ten temat odnośnie baterii i wyniki po samym lte nie za bardzo napawały mnie optymizmem. Wczoraj kupiłem iPhone 11 Pro Max i powiem Wam tak, wyleczyłem się z note10+. Ten wynik to od rana poza domem tylko 100% lte  Jestem mega zadowolony. 7h sot 10% pozostało.   
    0CA7BFA5-9B4E-4A94-B29F-2D7F2E24175F.thumb.png.52fa9025469092c94d9ea2258525fe33.png
    Dziwne, że Cię to dziwi. Ci co potrzebują nota ... nie do końca patrzą na baterie. Dobrze jak może jak najdłużej ... ale zrobić podpis na dokumencie w telefonie i to odesłać spowrotem. Bezcenne. Jest wiele akcji, które człowiek docenia jak już nie ma nota.

Mate 30 pro ma pena. :) taka ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te 7h sot w nowym ajfonie to ma być te 5h czy do 5h dłużej w porównaniu do XS max? Litości zresztą dziwne szukanie tutaj przewagi jeśli chodzi i baterie w telefonach, które mają pokazywać plecy reszcie pod innymi względami.

napisane niebieskim rysikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie to żebym się czepiał, ale 7 godzin SOT przy 9 godzinach pracy gdzie bateria schodzi prawie do zera to żaden test.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie jest, bo xs max padał w takich samych warunkach po 4-5h. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No u mnie Note po 3.5 h w trybie LTE/wifi padał. Ale to już zależy co kto woli i co komu bardziej jest potrzebne. Dokumenty podpisuje na kompie, wiec bez tego w telefonie mogę żyć. A bateria w Note, szczególnie pod lte, to straszna padlina, niestety. Gdyby nie to to pewnie sprzedałbym XS max, a nie Notka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wyszedłeś podczas tego testu gdziekolwiek, zmieniałeś położenie, czy byłeś cały czas w zasięgu stabilnego nadajnika u siebie w domu? Zresztą tu nie tylko zasięg ma znaczenie. Drugim równie ważnym czynnikiem jest ile nitów produkuje wyświetlacz. Jak będę sobie siedział w domu w pokoju do którego nie wpada wiele światła to będę miał wynik dużo lepszy niż na zewnątrz, zakładając podobną siłę sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem po co przekonujecie kolegę ze jego nowy iphone/bateria są kiepskie. Jemu się podoba i ma tym powinniśmy zakończyć.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie rozumiem po co przekonujecie kolegę ze jego nowy iphone/bateria są kiepskie. Jemu się podoba i ma tym powinniśmy zakończyć.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

W sumie racja. Dla mnie, nawet jeśli bateria w iPhone dawalaby 20 h SOT i tak wolałbym Notes.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi