Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

@garyfisherka no niestety bateria w Note 10+ to nie jest mocna strona. Podejrzewam że jak masz mega zasięg, siedzisz w miejscu, wtedy wydłubiesz około 5h SOT. Ale jak jest gorszy zasięg, do tego używasz DS, to bateria spada jak szalona. A jeszcze jak z telefonem robisz takie archaiczne rzeczy, jak przez niego rozmawiasz (głupota!), to mieli baterię jak bajtlik żelki :D Niestety z tego powodu musiałem go opylić, czego bardzo żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I czego teraz używasz? Bo już mi alternatyw brak :(

Wytapane z Samsung Galaxy Note 10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój pierwszy tydzień z Notem 10+. DS, większość dnia na LTE (oprócz niedzieli). 3 skrzynki e-mail, WhatsApp - używany służbowo ilość powiadomień około setki dziennie, sporo OLXa - wiadomości, BT - zegarek + samochód, FB, Messenger itp.

Nie wiem, do czego używacie telefonów, ale chyba macie dużo wolnego czasu, że narzekacie na SOT 5 godzin ece8cc4f44f41a07818602264604d3b5.jpga99b57874005d591846f4c0a422e5547.jpg27ac62d2f23194fdf92081370505d790.jpg68a26d3665c9a94c0de13f7f6dbbcd38.jpgaa6e74aa4591377b11f0bedcd6fe5b19.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, do czego używacie telefonów, ale chyba macie dużo wolnego czasu, że narzekacie na SOT 5 godzin

Problem w tym że nawet nie zbliżyłem się do 4h SOT, maks co miałem to 3.5.

Gdybym miał 5h to Note by został.

@garyfisherka XS max, cały czas go miałem, a kilka telefonów na testy w tym czasie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeinstalowalam mi fit i faktycznie chyba pomogło. Dziś naladuje Note przed spaniem i zobaczę jak bateria rano i w ciągu dnia.

dodana zawartość

Problem w tym że nawet nie zbliżyłem się do 4h SOT, maks co miałem to 3.5.

Gdybym miał 5h to Note by został.

@garyfisherka XS max, cały czas go miałem, a kilka telefonów na testy w tym czasie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Prawie 4h SOT to mam teraz przy mega wydrenowaniu baterii przez mi fit w nocy i do południa. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej po przeinstalowaniu mi fit. Jeśli będzie choć 5h to będzie spoko. U mnie 2 karty sim, opaska i słuchawka bluetooth cały czas, w ciągu dnia ok 4h na lte, lokalizacja włączona, aod. c5621fe437ee3d3a975f374b091f569f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Ja rzadko narzekam na baterię, mam swój własny od lat sprawdzony sposób optymalizacji. Tylko w przypadku Note8, nie zadziałał i tam było beznadziejnie słabo. W Note10+ jest dobrze i jestem zadowolony. Natomiast zauważyłem, ze jak używam dwóch kart SIM, to następuje nadmierny pobór energii. Dwie karty wyjątkowo drenują u mnie ogniwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja w każdym telefonie używam dwóch kart bo mam też karte służbową. Rano jest troche lepiej po 8 h bezczynności 91% bateri zamiast 82% tak jak to było wczoraj. Szału nie ma ale zobaczymy dalej. Cos sporo żre samsung jak nic sie na nim nie robi :)

Edytowane przez garyfisherka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Też to zauważyłem że lubi energię pożerać nawet w bezczynności 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff jest dużo lepiej. Wczoraj o tej porze miałam 7% baterii a dziś jeszcze 39%. Drenowala ją apka mi fit. Po przeinstalowaniu jest lepiej niż dobrze.takze Note zostaje ze mną44c81ef09b73d4f76db80f2af2390701.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz... a tak szybko go skreśliłaś, juz miał isć na sprzedaz
    Ta aplikacje usunalas?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi