Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak średnio na 1,5 dnia.
    Ale i tak co rano ładuje.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ladujecie telefon, do codziennego użytku? Ja wieczorem podladowuje do ok 90%, staram się nie schodzić ponizej 30-20% i ładuje ponownie. Z reguły wystarczy na cały dzień. Ale SOT sięga max 4-5h. Mam cały czas włączone LTE i tylko z niego korzystam. Synchronizacja 3 kont e-mail, Facebook, Messenger.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idąc spać kładę telefon na ładowarkę indukcyjną i rano mam 100%. Od kilku dni bateria trzyma dużo lepiej. Ale to zasługa zerowania systemu i kilku ustawień pod oszczędzanie prądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od dnia. Ale w pracy głównie wifi. W domu również. To wszystko zależy ile czasu człowiek spędza w terenie. Wiadomo że na samym LTE nie będzie tak różowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teth

Nie zwracam na to uwagi. Na biurku leży indukcja, przy łóżku kolejne, w biurze następna... Odkładam odruchowo i robię swoje

Przez większość dnia jest 70-100%

Parę razy zrobiłem test, żeby tylko sprawdzić SoT.

Wszystko mam powłączane (LTE x2 SIM, Bluetooth ze smartwatchem, Wi-Fi...).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

U mnie telefon trzyma stałe 4h SoT na LTE. Typowo po powrocie do domu zostaje 15-20% zapasu. Mało, ale Note8 padał już w drugiej połowie dnia przy SoT 2,5 - 3h. Oczywiście nigdy nie używam żadnego ciemnego trybu, żadnego oszczędzania energii i nie wyłączam żadnych apek. W ciągu dnia leci trochę YouTube, Netflix, Google Muzyka, jakieś społecznościówki i jakieś strony w Chrome, jedna czy dwie rozmowy telefoniczne, trochę notatek w Samsung Notes, jakieś zdjęcia też się zdarzają. Bardzo dużo piszę na Telegramie i Messengerze. Jedyny wyjątek kiedy bateria pada przy około 3,5h SoT to gdy przez większą część dnia w pracy słucham muzyki z Google Muzyka na słuchawkach (przy użyciu kodeka LDAC) plus wszystko powyższe bez zmian.

Screenshot_20191024-203330_Settings.thumb.jpg.e65a529657e6fd043ed77077c09c373f.jpg

Edytowane przez sirrah777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Da się wyłączyć informację o ładowaniu na wygaszonym ekranie? AOD mam off. Mocno to świeci i doprowadza mnie do szału... ???

ładowanie note.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

Nie da. Ja mam ustawione AoD na 10 sekund po dotknięciu palcem ekranu. Po podłączeniu ładowarki jak pojawi się napis o ładowaniu i dotknę ekranu to AoD w ciemności nie świeci się mocno i jak zniknie to napis zostaje już ciemny. Niestety trzeba powtarzać po każdym zapaleniu ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie nie da rady ale podaje wam screena z bety androida 10 na s10+ i będzie taka możliwość :]

1dd4149fbe9a748fde3c3b32b7b6642e.jpg

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi