Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Coś popsuli.
    U mnie też leci w oczach.
    Wcześniej było średnio co drugi dzień ładowanie. A teraz co wieczór przymusowo.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

Ostatnio wyłączyłem 3 śmieci od facebooka, nie zauważyłem aby występowały jakies problemy z dzialaniem messengera alb fb. 

Spoiler

Screenshot_20200216-115226_Settings.thumb.jpg.4fde13506a9368d09139d79cfdcfb954.jpg

Screen wyżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja nawet nie używałem, około 5 zdjalem z ładowarki, o 8 było 80%. 9-11 grałem w piłkę, telefon leżał i wziął kolejne prawie 20%. W takim tempie będę go 3x ładował na dzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

U mnie również takie objawy jeden dzień 5h sot a na drugi dzień mega drenaż i 3h sot... Nieprawdopodobne jest zarządzanie bateria w tym telefonie... Sumarycznie od jakiegoś czasu notes ma problem wytrzymać do 17-18... Ładowanie w połowie dnia stało się norma jak w n8...

Dziś wyłączyłem aod trochę pomogło lecz aod jest bardzo przydatne i szkoda kastrować notesa z tak przyzwoitej funkcji.

Tapnięte z note 10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mik99
    Napisano (edytowane)

Ja jestem po drugim ładowaniu. Na pierwszym bez karty sim i tylko na WIFI miałem sot w okolicach 8.40h. Telefon podłączony do ładowarki jak miał 15%. Dzisiaj dopiero do niego zajrzałem i przez ponad dobę w całkowitym uśpieniu zjadł 7% co prezentują screeny. Zastanawia mnie tylko czemu Taptalk działał sobie w tle. Nova akurat, że działa to normalne i nawet u was widziałem w screenach takie rzeczy. 

Soft mam najnowszy. Przed aktualizacją telefon zdebrandowany 5 plikowcem i wgrane na nowo XEO. Jutro dojdzie mi w końcu case to zacznę już notatnika używać na full z kartą sim. 

Spoiler

Screenshot_20200216-133624_Device care.jpg

Spoiler

Screenshot_20200216-133636_Device care.jpg

Edytowane przez Pawlo421
    Dodałem screeny w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez ostatnio mialem jakis dziwny problem problem bo w statystykach (jeszcze jestem na androidzie 9) podskoczyl mi bardzo proces "czuwanie sieci" i bateria o jakies 20-30% leciala szybciej ... co sie nakombinowalem aby dosc co to znowu jest (kiedys to sie stalo po aktualizacji facebooka, gdyż sam sie z automatu aktualizowal ). Niestety nie przynosilo efektu i przez kilka dni krew mnie zalewala, ze czlowiek musi przegrać batalie z urzadzeniem :) nagle nie wiadomo dlaczego wszystko wrocilo do normy... i badz tu madry :) chyba pomogla notowi terapia wstrzasowa bo fakt ten od kiedy "samo sie naprawilo" telefon spadl mi z prawie z metra na dywan i uderzyl naroznikiem. Na szczęście nic sie nie stalo bo mam case wallet od spigena :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez weekend 90% wifi i tak to wychodzi. Na lte już tak dobrze nie jest ale te 5h na ekranie bez problemu.

8e5a64e885d8ffb068e41f884110412f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lycone

Ile wam przez noc zużywa baterii? U mnie jak odłączę wieczorem telefon to rano spada o 5-8% :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lycone też mi tyle ciągnie. 2 karty SIM, wszystko włączone (wifi, bt, pakietowe), jedyne co włączam to nie przeszkadzać.
    Dzisiaj bateria po naładowaniu zachowuje się normalnie, czyli wczoraj mu tylko coś odwaliło :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lycone

Też mam wszystko odpalone + nie przeszkadzać. Rano jest zawsze kilka powiadomień. Maila, WhatsApp, messenger czy tapatalk. Mówicie, że to tak zżera baterie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi