Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

@lycone nie to, generalnie wszystkie te pierdoły od Samsunga tak ciągną. Kiedyś, dla testu, wywaliłem wszystkie otwarte apki, przed spaniem, żeby nic nie siedziało w ramie, wtedy zjadło chyba 3%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lycone

AOD mam wyłączone (tzn. tylko na dotyk), rozpoznawanie twarzy też. Co jeszcze można zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynie zaakceptować i z tym żyć :D 
    Na upartego możesz odpalać na noc tryb samolotowy, ja to olewam. Jak nie żre, jak wczoraj, 20% przez 3h, to mam to gdzieś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

Ogólnie Samsungi drenują baterie przy słabym zasięgu.

Oczywiście spadek 20% w uśpieniu to za dużo, ale może trzeba dać szanse algorytmom zarządzania energią żeby się nauczyły. Zostawić wszystko włączone na jakiś czas ~2tyg i normalnie używać.

Było sporo ludzi z P20 Pro którzy co chwila, factory reset, ponowne wgrywanie romu, czyszczenie danych aplikacji.
    A wystarczyło przez 2tyg dać sobie spokój i algorytmy nauczyły się jak tel. jest używany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, zboras1964 napisał:

Jedynie zaakceptować i z tym żyć :D 
    Na upartego możesz odpalać na noc tryb samolotowy, ja to olewam. Jak nie żre, jak wczoraj, 20% przez 3h, to mam to gdzieś ;) 

Jest jeszcze opcja dla upartych i posiadajacych playa mozna wlaczyc tryb samolotowy i uaktywnić wificalling :) wtedy wszystko leci tylko po wifi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha, ja mam playa i T-Mobile, to co przy takim kombo?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 17.02.2020 o 09:35, zboras1964 napisał:

Ha, ja mam playa i T-Mobile, to co przy takim kombo? emoji16.png

A to tego juz nie wiem :) masz w tmobile w ramach abonamentu wificalling i volte? Jeśli tak to nie stoi nic na przeszkodzie zastosować metode o ktorej napisalem powyżej :) no chyba ze w tmobile nie przechodza smsy i mmy po wificalling ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mik99

Jestem już po 3cim dniu używania telefonu z kartą sim. W chwili obecnej mam jeszcze 33% baterii. Przez noc spada o 2%. Monitorowałem to trzy krotnie. Zasięg jest okay. Identycznie jak na S9. Sieć Play. Mieszkam w Warszawie więc tutaj pokrycie jest bardzo dobre. Pracuje w biurowcu gdzie S9 ma 90% zasięgu i tak samo jest z Note więc na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony i oby tak zostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 godzin temu, mik99 napisał:

Jestem już po 3cim dniu używania telefonu z kartą sim. W chwili obecnej mam jeszcze 33% baterii. Przez noc spada o 2%. Monitorowałem to trzy krotnie. Zasięg jest okay. Identycznie jak na S9. Sieć Play. Mieszkam w Warszawie więc tutaj pokrycie jest bardzo dobre. Pracuje w biurowcu gdzie S9 ma 90% zasięgu i tak samo jest z Note więc na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony i oby tak zostało.

Ja zauważyłem że gdy jest włączone wifi to spadek przez noc oscyluje wokół 7-9%. Wystarczy że wifi zostatnie wyłączone wtedy przez noc schodzi do 3%max

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mik99
    9 godzin temu, PeterMike napisał:

Ja zauważyłem że gdy jest włączone wifi to spadek przez noc oscyluje wokół 7-9%. Wystarczy że wifi zostatnie wyłączone wtedy przez noc schodzi do 3%max

Dlatego ja zawsze na noc wyłączam zarówno transmisję danych oraz wifi :) są włączone jedynie wtedy kiedy z nich korzystam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi