Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

maxoff

Ja sobie poradziłem ze znikającą w oczach baterią. Sposób jest prosty... sprzedałem N10+ i kupiłem P30 PRO. O tej porze na N10+ przy swoim użytkowaniu fona od rana musiałem szukać już ładowarki. Natomiast przy tym samym użytkowaniu P30 PRO mam ponad 60% baterii. Chyba zacznę na "lewo" sprzedawać prąd bo mam go teraz w nadmiarze.... ?

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Moje gratulacje, też całkiem niezły fon. Najważniejsze że jesteś zadowolony.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Czy również odczuwacie bardzo szybki spadek baterii poniżej 50% ? Od 100-50% jest naprawdę przyzwoicie poniżej 50% bateria leci w oczach, chyba że jest to kwstsia tego że staram się nie schodzić poniżej 20% naładowania ...

Tapnięte z note 10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważyłem u siebie aby bateria rozładowywała się szybciej od 50%.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxoff

U mnie było na odwrót. Od 100% znikła w oczach, a od 50% w dół trzymała dużo lepiej... 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, Tofik1993 napisał:

Czy również odczuwacie bardzo szybki spadek baterii poniżej 50% ? Od 100-50% jest naprawdę przyzwoicie poniżej 50% bateria leci w oczach, chyba że jest to kwstsia tego że staram się nie schodzić poniżej 20% naładowania ...

Tapnięte z note 10+

Ta bateria i ten telefon to nieustanna loteria. Raz go uwielbiam, raz bym nim pierdyknął o ścianę! Nie ma reguły co i kiedy zeżre baterię, w jeden dzień o 15:00 zostaje mi ~70% baterii, w drugi o 11:00 już do tego momentu dobijam. Użytkowany dzień w dzień w takich samych warunkach. Niestety nie mogę stwierdzić z całą pewnością że do 50% leci, potem zwalnia...ani tez na odwrót, bo każdy dzień jest emocjonująco inny :P Chyba pora na Pixel 4Xl :P 

• Lubię to! 1
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lycone
    Ja sobie poradziłem ze znikającą w oczach baterią. Sposób jest prosty... sprzedałem N10+ i kupiłem P30 PRO. O tej porze na N10+ przy swoim użytkowaniu fona od rana musiałem szukać już ładowarki. Natomiast przy tym samym użytkowaniu P30 PRO mam ponad 60% baterii. Chyba zacznę na "lewo" sprzedawać prąd bo mam go teraz w nadmiarze....
    P30 Pro do mnie nie przemawia niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tgb

Jak dużo baterii u Was zużywa przeglądarka od Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@tgb w aktualnym cyklu 3.3%, ogólnie śladowe ilości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie narzekałem na baterie, dopóki nie przesiadłem się na iPhone Pro Max. Pomijając że system os to jakaś porażka w porównaniu do nakładki Samsunga z Androidem to bateria dużo lepsza. Z wielkim byłem muszę to przyznać .
    Aktualnie mój Note leży mało używany na półce i ma tyle samo procent co używany iPhone przez cały dzień. Nie wiem jak oni to zrobili ale im się udało.
    Niestety zdjęcia też wychodzą lepiej ale to nie temat w tym wątku.
    Także bateria(optymalizacja) i aparat z iPhone do Note 10 i mamy telefon idealny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi