Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec po kilku dniach uzywania telefonu nadal wyglada to bardzo bardzo dobrze. Tutaj byl cykl glownie po LTE powiedzmu 85%lte resszta wifi wiec wynik tez niezly. Przypominam ze to wersja ze snapem 855.fd020fd1f8dd9810fb79298df3a962cd.jpgdcad61e8e51a0d0363d8af8015a1474e.jpg

Sent from my SM-N975W using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

To u mnie wygląda tak015d4c017502f47cfb2629aa77a493e3.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Co prawda dziwi mnie 17 godzin bezczynności skoro w tym czasie ponad 6 godzin świecił się ekran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris
    W dniu 14.09.2019 o 12:38, algi napisał:

Mi dziś taki tip wyskoczył. Telefon nie ma miesiąca a już coś o puchnących bateriach ?

No i od 1 roku do 3 lat. Jak ktoś nie jest świrem ? i nie wymienia telefonów jak rekawiczki - chyba musi zakładać wymianę baterii w serwisie gdzieś po 2 latach....

Jednak w Note 4 wymiana baterii w 60 sekund dająca 100% naładowania to była piękna rzecz....b932b5fff6506e1364063a68969c0b08.jpg

To najnormalniejsze zjawisko!

Miałem LG jedno jak i drugie po około 3latach byłem zmuszony na wymianę baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest niecałe 2,5 h SOT, do wieczora bez ładowania raczej nie dojadę. Celowo używam wszystkiego ustawionego na maks., jasność automatyczna. 2 karty SIM, na obu automat czyli 2G/3G/LTE. 3 konta mailowe (straszne opóźnienia w powiadomieniach gmail ), brak optymalizacji baterii, żeby zapierniczał jak najszybciej. Ekran wqhd.

Łudziłem się że 4300 mAh będzie działała lepiej niż w XS max, ale niestety wychodzi na to, że jest gorzej. Jakbym odpalił AoD, to chyba już teraz musiałbym ładować... Trochę lipa... Nie używam celowo w ogóle wi-fi.

4cdec5c081edd230d2d1b2999270b0fe.jpg1763fff7eb70b18275896d4635e246c5.jpg7c5b2b47bbecbb4682bb78e68912bf56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    U mnie jest niecałe 2,5 h SOT, do wieczora bez ładowania raczej nie dojadę. Celowo używam wszystkiego ustawionego na maks., jasność automatyczna. 2 karty SIM, na obu automat czyli 2G/3G/LTE. 3 konta mailowe (straszne opóźnienia w powiadomieniach gmail ), brak optymalizacji baterii, żeby zapierniczał jak najszybciej. Ekran wqhd.

Łudziłem się że 4300 mAh będzie działała lepiej niż w XS max, ale niestety wychodzi na to, że jest gorzej. Jakbym odpalił AoD, to chyba już teraz musiałbym ładować... Trochę lipa... Nie używam celowo w ogóle wi-fi.

4cdec5c081edd230d2d1b2999270b0fe.jpg1763fff7eb70b18275896d4635e246c5.jpg7c5b2b47bbecbb4682bb78e68912bf56.jpg

Katastrofa wygląda to na normalne używanie po roku pewnie będzie 3h sot to samo bylo z n8 jedni robili 6-7h sot ja normalnie używając 3.5 max ... kusi mnie ten notes ale niestety boję się tej baterii ponieważ u mnie słaby zasięg...A telefon i bateria musi u mnie wytrzymać 3 lata. mate30 bez androida odpada i chyba zdecyduje się na ausa rog 6000mah musi wytrzymać od rana do wieczora

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak note 9.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

Nie do końca @oasisman  tu się naprawdę szybko ładuje baterie.

dodana zawartość

Co do SOT  mam fona od soboty ... Jeszcze za wcześnie na opinie. 

Nawet widzę polepszenie zasięgu H+ (na n9 wręcz nie działał... A LTE to LTE działa w orange)

Edytowane przez nuanda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia zasiegu nie dosc ze 2 karty sim to na obu slaby sygnal plus roaming. Poza tym no gdy sie wlaczy wszystko co tylko sie da to nie ma co sie dziwic jednakze glownie zasieg wplywa tutaj na taki a nie inny wynik. Ja mam u siebie FHD AOD i soty 4-7h co uwazam akurat za swietny wynik.

Sent from my SM-N975W using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie z ciekawości na szybko. Ile prądu pobiera karta microSD ? Będzie w ogóle zauważalna różnica w długości działania telefonu na jednym ładowaniu z kartą, a bez karty SD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi