Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

Arkadiush

Wiadomość dodana przez Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest w tym, że na S8 i N9 też ludzie twierdzili że wszystko jest płynne, a po ajpongach niestety widzę te wszystkie mniej czy bardziej delikatne szarpania animacji, które mnie nerwują :P Fakt, to nie wada, można z tym żyć, ale są (nie mówię że w N10+ bo nie miałem nawet w rękach ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ogólnie ja używam Nova 3 minuty po włączeniu telefonu. Więc nie wiem czy na launcher Samsunga coś tnie. Ale w przypadku OP 7 Pro zdarzało się, że Nova zacięła, także bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem zlookać na żywo, ale w MM został na wystawie tylko kabel z ładowania i plastikowy stojak, w ME czy Ojro też tak samo :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Wystawki mają to do siebie, że lubią ciąć. Więc lepiej poszukaj kogoś kto ma Notesa swojego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gizek
    Napisano (edytowane)

używam telefonu w specjalnym uchwycie do inwalidzkiego wózka elektrycznego, w którym wciskają się przyciski..

sprawdzi ktoś czy za pomocą tego programiku można całkowicie wyłączyć przyciski volume +/-?  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.sidekeybuttonremap

Edytowane przez Gizek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jassper

@Gizek

Tak. można całkowicie wyłączyć przyciski volume up I volume down.

Sprawdzone - działa.

184cdf0a0a860ccc7e925bc507cbd688.jpg

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dodając coś od siebie wlaczyłem opcje programisty i skróciłem animacje z 1sek na 0.5. Dla mnie tak lepiej, na poczatku za bardzo to pływało.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Robię to na każdym Samsungu :)

Wysłane z Note 10+ Aura Glow

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie dla posiadaczy 10+ z Playa. Czy ktokolwiek już dostał telefon? Ja zadzwoniłem do doradcy, aby zamówić telefon od razu po premierze, czyli 9 sierpnia i telefon dostanę prawdopodobnie dopiero w przyszłym tygodniu. Drugie pytanie to jak już ktoś dostał to czy telefon ma branda ? Note 8 dostałem bez, dlatego liczę, że w telefonie "biznesowym" nie będą mi nic wciskać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    2 minuty temu, Kirk_ooo napisał:

prawdopodobnie dopiero w przyszłym tygodniu. Drugie pytanie to jak już ktoś dostał to czy telefon ma branda ?

jak im tyle schodzi z dostawą, to kto wie, co tam wmontują :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy Note 8 też im schodziło :). Najlepsze jest to, że jedna "doradczyni", która na początku mnie obsługiwała, powiedziała, że nie jest w stanie załatwić mi czarnej wersji i nie wie czy w ogóle jeszcze będzie. Poprosiłem na stronie playa raz jeszcze o kontakt doradcy, odezwał się inny doradca i telefon miałem po paru dniach... także nagle się znalazł.

Próbowałbym w innej sieci, ale według mnie żadna nie ma takiej oferty dla firm, poza tym mam nadajnik playa 1km w linii prostej od domu i prędkość internetu dochodzi do 170Mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi