Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

Arkadiush

Wiadomość dodana przez Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie warto czekać, bo różnice między telefonami są w ostatnich latach tak małe, że kupowanie kolejnego modelu na premierę lub chwile po to finansowy strzał w kolano. Chyba, że czekać po to, że N10+ stanieje. Ogólnie uważam, że dopłata 800 zł miedzy serią S a N to będzie wydawanie pieniędzy dla samej zasady, bo rysik jeśli faktycznie nie będzie Ci potrzebny znudzi się szybciej niż myślisz, a menu i rozkład masz identyczne, wiec nie odczujesz że masz coś nowego. Ale, jeśli masz taki kaprys, a portfel na to pozwala to czemu nie :)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio
    Właśnie nie warto czekać, bo różnice między telefonami są w ostatnich latach tak małe, że kupowanie kolejnego modelu na premierę lub chwile po to finansowy strzał w kolano. Chyba, że czekać po to, że N10+ stanieje. Ogólnie uważam, że dopłata 800 zł miedzy serią S a N to będzie wydawanie pieniędzy dla samej zasady, bo rysik jeśli faktycznie nie będzie Ci potrzebny znudzi się szybciej niż myślisz, a menu i rozkład masz identyczne, wiec nie odczujesz że masz coś nowego. Ale, jeśli masz taki kaprys, a portfel na to pozwala to czemu nie default_smile.png

Chyba że dla rysika i wyglądu jeżeli ktoś lubi kanty jak w Note

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Szczerze mówiąc to już kupiłem tego Nota tylko czekam na dostawę:) Wyszedł mnie 2830zł nowy oczywiście z 3 letnią gwarancją z Amazonu. Może jak moją S10+ uda mi sie za 2400 sprzedać to dopłata nie będzie już aż taka bo tylko 400zł. W S10+ denerwuje mnie ta podwójna kamera z przodu z boku- jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do ikonek nie z boku ekranu. Jeśli chodzi o odczucia, że mam cos nowego to jakieś drastycznej różnicy jak przechodziłem na S10+ z S9+ też nie odczułem:)

Edytowane przez dominik146

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w stockowym launcherze można zmieniać ikony z paczek ikon z GP?

Trzeci dzień działam na N10+ (konfigurując go dla żony) i muszę powiedzieć, że gdybym się przesiadł na N10+ to bym teraz ścianę gryzł

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio

Czemu ścianę masz gryźdz? Telefon po konfiguracji jak najbardziej ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon jest OK, sprzętowo jest też oczywiście mocniejszy ale pewne braki odczuł bym bardziej niż mi się wydawało.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio

Jakie braki? Możesz sprecyzować? Ja np.potrzebuję opcji nie wygaszania ekranu gdy przeglądam coś na telefonie i niby jest opcja smart stay ale działa poniżej poziomu średniego dlatego zainstalowałem oddzielną apke kinscreen która robi to do czego została stworzona ,podnosze głośność volume booster i to chyba wszystko poza ułożeniem ekranów widgetów. Generalnie od zawsze miałem Xperie potem lg a teraz samsung i raczej się nie zawiodłem ,wygląd funkcjonalność zdjęcia wszystko ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    14 godzin temu, mitpio napisał:

Jakie braki? Możesz sprecyzować? Ja np.potrzebuję opcji nie wygaszania ekranu gdy przeglądam coś na telefonie i niby jest opcja smart stay ale działa poniżej poziomu średniego dlatego zainstalowałem oddzielną apke kinscreen która robi to do czego została stworzona ,podnosze głośność volume booster i to chyba wszystko poza ułożeniem ekranów widgetów. Generalnie od zawsze miałem Xperie potem lg a teraz samsung i raczej się nie zawiodłem ,wygląd funkcjonalność zdjęcia wszystko ma.

Edytowane przez dominikm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio

Dokładnie tak note jest piękny na początku ciężko się przyzwyczaić do dużego gabarytu ale po tygodniu nie ma problemu ,kiedyś takie kanciaste były Xperie ale note bije o głowę je wszystkie.

I dlatego tak note 10+ mi przypadł do gustu a za trzy miechy dwudziestka wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 godziny temu, mitpio napisał:

Chyba że dla rysika i wyglądu jeżeli ktoś lubi kanty jak w Note

Nie zgodzę się z przedmówcą. Różnica między S10+ a N10+ jest ogromna. To zupełnie inny telefon. Pomijając hardware - inny procesor, lepszy aparat, przeważnie więcej ramu, to największa różnica jest w wyglądzie. N10+ jest telefonem pięknym i eleganckim. Nie ma zaokrąglonych rogów jak S10+ więc ramki i wyświetlacz wyglądają obłędnie. Sam przesiadłem się z S10+ na N10+ i dla mnie to jest przepaść. S10+, sorry, ale jest nijaki, żeby nie powiedzieć brzydki.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi