Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

Arkadiush

Wiadomość dodana przez Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wam też przeładowuje apkę wiadomości SMS po wejściu w nią bezpośrednio z powiadomienia, z ekranu blokady? Normalnie wchodząc tego nie ma, ale przez powiadomienie krótką chwilę są jakby puste wiadomości.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teth

Nie używam aplikacji Wiadomości. Tylko Silence https://silence.im/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@zboras1964 u mnie cos takiego nie wystepuje. Wchodze z powiadomien i normalne lista sie pojawia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie... mam wrazenie, ze ktoś juz o to pytal, ale nie moge znaleźć tej kwestii ...

Po przesiadce z note 9 na note 10 mam problemy z aplikacja Gmaila ... synchronizacja wlaczona oraz ustawione powiadomienia a niestety aplikacja nie chce synchronizować w tle. To znaczy czasami odbiera maila, ale niestety zwykle musze sam odswierzac w aplikacji, aby wymusic odebranie maila. Czy ktoś mial podobny problem ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

@xxxprzemo miałem ten sam problem. Wyłączyłem dla aplikacji Gmail wszelkie oszczędzanie energii, transferu i optymalizację ale nic nie pomogło. Dopiero niedawno odkryłem jedną opcję w ustawieniach Gmaila która przywróciła wszystko do normy. 

Wchodzisz w ustawienia aplikacji, następnie wybierasz nazwę swojego konta (jeśli masz kilka kont to dla każdego musisz ustawić to oddzielnie) i tu w sekcji Powiadomienia wchodzisz w Powiadomienia Odebranych i zaznaczasz opcje Powiadamiaj o każdej wiadomości.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @xxxprzemo miałem ten sam problem. Wyłączyłem dla aplikacji Gmail wszelkie oszczędzanie energii, transferu i optymalizację ale nic nie pomogło. Dopiero niedawno odkryłem jedną opcję w ustawieniach Gmaila która przywróciła wszystko do normy. 
    Wchodzisz w ustawienia aplikacji, następnie wybierasz nazwę swojego konta (jeśli masz kilka kont to dla każdego musisz ustawić to oddzielnie) i tu w sekcji Powiadomienia wchodzisz w Powiadomienia Odebranych i zaznaczasz opcje Powiadamiaj o każdej wiadomości.
    Dokladnie tak. Tez to przerabialem. Sprawdzona metoda.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki chlopaki :) bede sie bawil i zobaczymy ... ale tutaj zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia czy ustawienia gmaila na note 10 moga determinować ustawieniami na note 9 kiedy oba telefony sa w dalszym ciagu uzywane i moje konto nie jest wylogowane z nota 9? Ewidentnie po zalogowaniu sie na note 10 zaburzenia w funkcjonowaniu gmaila sa tez na note 9. 

Druga sprawa jest taka ze maile na mojego glownego maila na gmail przychodza bez opoznienia a jedynie problem wystepuje z mailami podlaczonymi z innych domen. Czy da sie to jakos skonfigurowac? Np zeby częściej wymuszalo pobieranie maili od innych dostawcow skrzynek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam pytanie... mam wrazenie, ze ktoś juz o to pytal, ale nie moge znaleźć tej kwestii ...
    Po przesiadce z note 9 na note 10 mam problemy z aplikacja Gmaila ... synchronizacja wlaczona oraz ustawione powiadomienia a niestety aplikacja nie chce synchronizować w tle. To znaczy czasami odbiera maila, ale niestety zwykle musze sam odswierzac w aplikacji, aby wymusic odebranie maila. Czy ktoś mial podobny problem ? 
    Zobacz to czy masz wszystko, czy tylko sam priorytet?
    Też mi nie przychodziły..cc3b504df9b1dc2b9c8646823090d14b.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777
    4 godziny temu, xxxprzemo napisał:

zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia czy ustawienia gmaila na note 10 moga determinować ustawieniami na note 9

Akurat to ustawienie znajduje się w ustawieniach danego konta. Więc zakładam, że zmiana ma wpływ na wszystkie urządzenia używające danego konta. Jak wyłączyłem kiedyś widok wiadomości w wątku to zadziałało na wszystkich urządzeniach jednocześnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Czy jest już gdzieś dostępna przejściówka USB C /Jack?  Lub czy Komuś działa jakiś zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi