Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

Arkadiush

Wiadomość dodana przez Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, KAMIKAADZE napisał:

Zobacz to czy masz wszystko, czy tylko sam priorytet?
    Też mi nie przychodziły..cc3b504df9b1dc2b9c8646823090d14b.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Tak wszystko mam ustawione ... kombinuje na wszystkie sposoby i polowa maili przychodzi a polowa nie... na note 9 przychodza wszystkie... z opoznieniem wg mnie ale jednak dochodza. 

Zastanawiam sie czy nie przywrócić do ustawien fabrycznych ... z rozpedu kiedy dodawalem aplikacje do listy uspionych przypadkowo wrzucilem tez gmaila.... i chyba tu nastapila jakas dziwna konfiguracja ktorej nie jestem wstanie teraz  zmienic. 

Powiedzcie mi jeszcze czy jeśli zrobie kopie zapasowa na note 10 przez smartswitch to zapisze sie z bledem i po przywroceniu backupu bedzie to samo? Kurde tyle konfiguracji i zawsze cos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak wszystko mam ustawione ... kombinuje na wszystkie sposoby i polowa maili przychodzi a polowa nie... na note 9 przychodza wszystkie... z opoznieniem wg mnie ale jednak dochodza. 

Zastanawiam sie czy nie przywrócić do ustawien fabrycznych ... z rozpedu kiedy dodawalem aplikacje do listy uspionych przypadkowo wrzucilem tez gmaila.... i chyba tu nastapila jakas dziwna konfiguracja ktorej nie jestem wstanie teraz  zmienic. 

Powiedzcie mi jeszcze czy jeśli zrobie kopie zapasowa na note 10 przez smartswitch to zapisze sie z bledem i po przywroceniu backupu bedzie to samo? Kurde tyle konfiguracji i zawsze cos

Ja zazwyczaj po hard resecie jadę prawie wszystko od zera.

Ale ustawienia aplikacji nie powinny powrócić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zobacz to czy masz wszystko, czy tylko sam priorytet?
    Też mi nie przychodziły..cc3b504df9b1dc2b9c8646823090d14b.jpg

U mnie to nie pomaga. Dalej nie mam wiadomości z gmail. Jeszcze jakiś pomysł?

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@garyfisherka

W dalszym ciagu masz nota 10? :) i co u Ciebie dalej wystepuje ten problem z mailami a aplikacji gmaila? Kurde do tej pory na wszystkich moich poprzednich telefonach smigalo zawsze jak japonski Shinkansen... teraz dziala jak PKP z lat 90... czyli ciagle opoznienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn teraz mam note 10 Ale bez plusa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wyszukiwarce aplikacji wpiszcie " dostęp specjalny". Wejdźcie tam... Wyskoczy Wam lista. Wejdźcie w oszczędzanie baterii. Znajdźcie aplikację gmail i odznaczcie ją. Wtedy wiadomości mail będą przychodzić bez opóźnień. Pozdrawiam

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobione, zobaczymy czy podziała;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, jaroslaw5342 napisał:

W wyszukiwarce aplikacji wpiszcie " dostęp specjalny". Wejdźcie tam... Wyskoczy Wam lista. Wejdźcie w oszczędzanie baterii. Znajdźcie aplikację gmail i odznaczcie ją. Wtedy wiadomości mail będą przychodzić bez opóźnień. Pozdrawiam

@jaroslaw5342

Prawdopodobnie bingo...  tej informacji szukalem... jest duzo lepiej i chyba "prawie dobrze " nie bede chwalil dnia przed zachodem slonca ale sytuacja znacznie sie poprawila :) z jakis miesiac temu zanim jeszcze nie mialem nota 10 i przegladalem forum to wlasnie przeczytalem, ze ktoś zglaszal identyczny problem i chyba chodzilo wtedy o ta opcje, ze trzeba ja zmienic ... nie moglem odnaleźć tej informacji na forum ... co ciekawe w note 9 na oreo 8.1 nie mialem tej opcji wiec widocznie to jest taka typowa zmiana na androidzie 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi