Skocz do zawartości
natalia.tu

Studia - ipad 9.7 (2018) czy samsung galaxy tab S4

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem studentką i zastanawiam się nad kupnem tabletu na studia - głównie będzie mi potrzebny do robienia notatek, stąd ważne żeby miał rysik i do robienia zdjęć wykładów. Zastanawiam się nad dwoma modelami: ipadem lub samsungiem galaxy tab S4. Lepszy pod względem parametrów wydaje się być samsung, natomiast słyszałam wiele opinii, ze ipad ma lepszy system i jeśli się go nie aktualizuje potrafi naprawdę długo posłużyć nie zacinając się. Wiem z doświadczenia, że telefony z androidem są do wymiany po 3 latach - ze względu na to jak bardzo się zacinają. Skoro mam już wydać 2000zł na tablet, to chciałabym żeby za 2/3 lata też dział sprawnie, dlatego ze względu na opinie o IOS-ie zastanawiam się bardzo nad ipadem 9.7, natomiast jednak jeśli chodzi o parametry techniczne to lepiej wypada samsung. Jak uważacie, który tablet jest lepszy, jest w stanie dłużej "wytrzymać", oraz czy może macie jakieś swoje propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejdź się do jakiegoś marketu gdzie mają ipady i zobacz jak Ci się pisze na 9,7 2018. W x-komie i media markt mieli. 

Jak do notatek to brałbym ipada. Ale niebawem wg plotek mają wyjść nowe. To możesz poczekać i zobaczyć co tam będzie i po ile. Najwyżej kupisz 2018 taniej. Albo będzie na rysik :P.

Chociaż takie notatki to droga sprawa. 12.9 zdecydowanie wygodniejszy do notatek ale i cena wyższa. 

Zdjęcia wykładów zrobisz byle komórką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę się podpiąć?
    Chciałam się zapytać...

Czy tablet iPad 9.7 2018 32GB wifi + cellular warto wziąść za 1400zł od firmy na allegro? Mają dowód zakupu z MM, oraz nie był jeszcze aktywowany, więc po aktywowaniu byłoby rok gwarancji producenckiej, oraz z MM jeszcze 1,5 roku gwarancji. Warto brać????

śmigane na krawędzi S7Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi