Skocz do zawartości
ndroid

OnePlus 7 PRO vs Samsung Note9

Rekomendowane odpowiedzi

neomagnet
    W dniu 26.08.2019 o 11:47, little.big.conversation napisał:

A tak Koreańczycy muszą gonić konkurencję, tak to już jest...

A czy producentem ekranu w OP7Pro nie jest czasem.... Samsung?

smop7.png

Edytowane przez Gwozdek
    Usuwam odpowiedź na ukrytą treść.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Hmmm. I znów zostałem uświadomiony że mając przez jakieś półtora roku S8+ powinien mulić bo był zapchany. Chyba muszę przeprosić bo mój chyba był zepsuty bo za nic nie chciał zwalniać,mulić i bateria cały czas wyciągała taki sam SOT. 

Ehhh. Lubię czytać czasem te bajki ty wypisywane :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82
    Hmmm. I znów zostałem uświadomiony że mając przez jakieś półtora roku S8+ powinien mulić bo był zapchany. Chyba muszę przeprosić bo mój chyba był zepsuty bo za nic nie chciał zwalniać,mulić i bateria cały czas wyciągała taki sam SOT. 
    Ehhh. Lubię czytać czasem te bajki ty wypisywane
    Ja jakoś po kilku miesiącach z Note9 również nie zauważyłem zamulania. Ciekawe ile osób stawia na szybkość A ile na funkcjonalność i opcje - bo tutaj w Samsungu jes całkiem nieźle.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, rybus85 napisał:

Ehhh. Lubię czytać czasem te bajki ty wypisywane :)

Może czas najwyższy przesiąść się do innego producenta aby stwierdzić różnicę...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Człowieku, zdziwiłbyś się ile mi telefonów przez ręce przechodzi :) I jakoś nie widzę różnicy w działaniu o jakich piszesz. No chyba że siedzisz z telefonem i cieszysz się bo ten otworzy apke o pół sekundy szybciej. Wow. Ale podjaranie. I potem stwierdzenia że jeden to muł i bierz tego bo jest ZDECYDOWANIE szybszy a z tamtego nie da się korzystać. No ręce opadają :facepalm:

Edytowane przez Gwozdek
    Korekta treści.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Pewnie ma na myśli Pixela, bo miałem S7, V30, P20 pro oraz obecnie s10+ i z tych modeli tak naprawdę w szybkości działania odstawał tylko s7, który swoje lata ma. Przy pozostałych modelach nie widać żadnej REALNEJ różnicy w korzystaniu na co dzień.

Gdybym miał coś na siłę zarzucić, to że Samsung ma dłuższe animacje niektórych akcji, jednak obecnie, można to zmienić w ustawieniach, bo taka opcja jest dodana i z takiej korzystam sam. 

Ale, tak to jest, jak się samemu korzysta z urządzeń tylko jednej marki, inne modele ogląda się w sklepach, albo używa się krócej niż 2 dni jak to było w przypadku s10e i potem próbuje się udawać obeznanego eksperta;)

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    39 minut temu, spec-naz1 napisał:

Pewnie ma na myśli Pixela, bo miałem S7, V30, P20 pro oraz obecnie s10+ i z tych modeli tak naprawdę w szybkości działania odstawał tylko s7, który swoje lata ma. Przy pozostałych modelach nie widać żadnej REALNEJ różnicy w korzystaniu na co dzień.

Gdybym miał coś na siłę zarzucić, to że Samsung ma dłuższe animacje niektórych akcji, jednak obecnie, można to zmienić w ustawieniach, bo taka opcja jest dodana i z takiej korzystam sam. 

Ale, tak to jest, jak się samemu korzysta z urządzeń tylko jednej marki, inne modele ogląda się w sklepach, albo używa się krócej niż 2 dni jak to było w przypadku s10e i potem próbuje się udawać obeznanego eksperta;)

Idziesz dobrym tropem, jeśli miałeś telefon bez nakładki lub oneplusa to wiesz o czym piszę, a jeśli nie wiesz tzn, że nie miałeś. Każdy ogląda telefony w sklepach, ja głównie po to aby potem któryś kupić i przetestować to chyba nie jest taki zły pomysł? S10e miałem ponad tydzień jakby co więc nie wiem po co o tym piszesz w dodatku z błędem, więc następnym razem proszę bez wycieczek osobistych.

dodana zawartość

48 minut temu, rybus85 napisał:

Człowieku, zdziwiłbyś się ile mi telefonów przez ręce przechodzi :) I jakoś nie widzę różnicy w działaniu o jakich piszesz. No chyba że siedzisz z telefonem i fapiesz bo ten otworzy apke o pół sekundy szybciej. Wow. Ale podjaranie. I potem stwierdzenia że jeden to mół i bierz tego bo jest ZDECYDOWANIE szybszy a z tamtego nie da się korzystać. No ręce opadają :facepalm:

Fajnie tylko wróć lepiej do tematu wątku bo zapewne OP7 pro nie miałeś skoro piszesz że nie ma różnicy w działaniu. Każdy kto choć przez 5 min zacznie używać tak szybkiego smartfona nie wróci już do samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Miałem. I uwierz mi że jakoś mnie nie porwał. Ekran też niby 90Hz,fajny,ale dynamic amoled robi dużo większa robotę. I jak usłyszałem ten dźwięk z tego ? Twk samo Mi9. Niby taki super hiper,a po 10min bez zastanowienia miałem ochotę wrócić do S10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet
    4 godziny temu, little.big.conversation napisał:

Fajnie tylko wróć lepiej do tematu wątku bo zapewne OP7 pro nie miałeś skoro piszesz że nie ma różnicy w działaniu. Każdy kto choć przez 5 min zacznie używać tak szybkiego smartfona nie wróci już do samsunga.

Chyba sam nigdy op7 nawet na oczy nie widziałeś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, rybus85 napisał:

Miałem. I uwierz mi że jakoś mnie nie porwał. Ekran też niby 90Hz,fajny,ale dynamic amoled robi dużo większa robotę. I jak usłyszałem ten dźwięk z tego ? Twk samo Mi9. Niby taki super hiper,a po 10min bez zastanowienia miałem ochotę wrócić do S10+

Nie gadaj 90hz to świetna sprawa, dużo przyjemniej i płynniej wszystko lata wręcz, moim zdaniem to przewaga tego ekranu nad samsungowymi. Note9 nie ma tak dobrego ekranu, bo cały czas piszemy i porównujemy ekran z N9 a nie z tegorocznymi modelami S10. Dźwięk i jego jakość jest lepsza w OP7 pro niż w N9, tak samo aparat, szczególnie w trybie nocnym OP 7 pro ma przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi