Skocz do zawartości
vardo1

Samsung Galaxy Note 10+. Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej ciekawi że o tej promocji nie było nigdzie mowy. Sam podszedłem do gościa przy stoisku i albo nie wiedział albo rżnął głupa. Więc poszedłem do kasy i powiedziałem że chce kupić notesa 10 + w tej promocji 1k mniej. No i powiedział, że taka jest jeszcze chociaż miała być do wczoraj.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feber

Wydaje mi się, że nikt nie wytłumaczył do końca tej promocji pracownikom. Zapewne to miało działać na zasadzie:

-kupiłbym tego Note 10 ale trochę drogi i jeszcze jakiś etui do tego

-a to dostanie Pan to etui w cenie i jeszcze ubezpieczenie dorzucimy.

Bo promocja 1000zł od tak i bez żadnego info nie mogła mieć innego zastosowania tak mi się wydaje. Trochę żałuje, że nie skorzystałem.

Edytowane przez feber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt dziwna dość promka, ktorej sklep nie promuje. Ale chyba to świadczy tylko o "geniuszach" marketingu z tej sieci default_smile.png Tym, co kupili gratuluję, a sam nadal się cieszę z fajnego telefonu default_smile.png życie jest za krótkie aby się spinać o to, że ktoś kupił taniej default_smile.png

Wysłane z Note 10+ Aura Glow

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Po co mają wydawac pieniadze na reklamy, skoro wszystkie telefony w promocji zeszly praktycznie co do sztuki ? Reklama zrobiła sie sama, za darmo, z udziałem zadowolonych nowych włascicieli m.in Note 10 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to czy zadowoleni to się okaże, ja jak na razie jestem zadowolony, z tym że przesiadam z Note8. Jak bym miał dziewiątke to różnic było by jeszcze mniej, najważniejsze że bateria ładnie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do S10/S10+ dokładali 400 zł z bankomatu. Teraz dają Active Watch ;)

Ciekawe kiedy do Note'a będą takie bonusy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Jak sie sprzedaż troche zatrzyma ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba uważać na to gdzie się kupuję, nawet allegro nie jest do konca pewne....
    Po kupnie pobraniem , godz później ogłoszonie znowu pokazlo sie na allegro. Pisalem do typa bez odp. Dzis napisalem sms co jest ze ja kupiłem a ogłoszenie znowu wystawione. Okazalo sie ze allegro 2 raz wystawiło aukcje po czym jak 2 osoba kupiła przelała kasę na konto payu sprzedającego, pieniądze nagle zniknęły i sprzedający nie moze mi wysłać telefonu:D komedia...pytam go czemu nie odp na maile, to on na to ze odp . Sprawdzam skrzynke i fakt zamiast odp 10X odp mi 11X minutę po tym jak go zapytalem w sms o co chodzi.co więcej adres sprzedającego to jakies fabryki w Gnieźnie a mail do niego to coś w tym stylu [email protected] pytam to moze osobiście odbiore bo mam kumpla w Poznaniu...no tak nie ma go i nie wie kiedy wróci..jak allegro przeprowadza weryfikacje ja nie wiem8cc36b490869843511a123bf1de14af7.jpg

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik
    Po kupnie pobraniem , godz później ogłoszonie znowu pokazlo sie na allegro. Pisalem do typa bez odp. Dzis napisalem sms co jest ze ja kupiłem a ogłoszenie znowu wystawione. Okazalo sie ze allegro 2 raz wystawiło aukcje po czym jak 2 osoba kupiła przelała kasę na konto payu sprzedającego, pieniądze nagle zniknęły i sprzedający nie moze mi wysłać telefonu:D komedia...pytam go czemu nie odp na maile, to on na to ze odp . Sprawdzam skrzynke i fakt zamiast odp 10X odp mi 11X minutę po tym jak go zapytalem w sms o co chodzi.co więcej adres sprzedającego to jakies fabryki w Gnieźnie a mail do niego to coś w tym stylu [email protected] pytam to moze osobiście odbiore bo mam kumpla w Poznaniu...no tak nie ma go i nie wie kiedy wróci..jak allegro przeprowadza weryfikacje ja nie wiem8cc36b490869843511a123bf1de14af7.jpg

Na Allegro jest wysyp januszy. Tam trzeba szczególnie uważać. Kiedyś też kupiłem jakiegoś już nie pamiętam, S8 chyba. gość sporo pozytywnych komentarzy (jeszcze za czasów jak system komentarzy na allegro miał sens). Przelew poszedł, tydzień mija, przesyłki brak. Po dwóch tygodniach zaczęły się wkręty, ze miał wypadek itd. Potem posypały się negatywne komentarze. ostatecznie po prawie miesiącu przelew zrobił z powrotem tłumacząc się, ze telefon mu ukradli bla bla bla. Wyglądało to typowo tak, jakby chciał zrobić przekręt, ale spekal i oddał pieniądze.

Co do maili na Allegro - teraz wszystkie tak wyglądało. Allegro przepuszcza każda korespondencję przez swoje serwery, zeby Ci do głowy nie przyszło próbować coś załatwić po za allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, koziiia1987 napisał:

Po kupnie pobraniem , godz później ogłoszonie znowu pokazlo sie na allegro. Pisalem do typa bez odp. Dzis napisalem sms co jest ze ja kupiłem a ogłoszenie znowu wystawione. Okazalo sie ze allegro 2 raz wystawiło aukcje po czym jak 2 osoba kupiła przelała kasę na konto payu sprzedającego, pieniądze nagle zniknęły i sprzedający nie moze mi wysłać telefonu:D komedia...pytam go czemu nie odp na maile, to on na to ze odp . Sprawdzam skrzynke i fakt zamiast odp 10X odp mi 11X minutę po tym jak go zapytalem w sms o co chodzi.co więcej adres sprzedającego to jakies fabryki w Gnieźnie a mail do niego to coś w tym stylu [email protected] pytam to moze osobiście odbiore bo mam kumpla w Poznaniu...no tak nie ma go i nie wie kiedy wróci..jak allegro przeprowadza weryfikacje ja nie wiememoji19.png8cc36b490869843511a123bf1de14af7.jpg

Nie wiedziałem,  że w Gnieźnie takie rzeczy :p.podrzuć mi adres na PW, może będę w stanie pomóc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi