Skocz do zawartości
Markam10

Samsung do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jaki model Samsunga wybrać w cenie do 600 zł? Musi być koniecznie Samsung i w grę wchodzą tylko nowe telefony, bez używek. Telefon dla kobiety i w sumie żadnych konkretnych wymagań nie ma - żeby tylko przyzwoicie działał w podstawowych zadaniach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ah ta moda na marki.

No, ale jak sobie szukałem czegoś w takiej cenie był jeden nawet niezły Samsung - a20e, inne ich modele w takiej cenie miały parametry jak sprzed 3 lat.

Ps. 'Xiaomi lepsze'.

Edytowane przez Skyline34r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Skyline34r napisał:

Ah ta moda na marki.

No, ale jak sobie szukałem czegoś w takiej cenie był jeden nawet niezły Samsung - a20e, inne ich modele w takiej cenie miały parametry jak sprzed 3 lat.

Ps. 'Xiaomi lepsze'.

Tu nie ma nic wspólnego z modą, po prostu moja żona miała do tej pory Samsunga i przyzwyczaiła się do nakładki producenta, dlatego chce kontynuować przygodę z Samsungiem. Zdaje sobie sprawę, że w tych pieniądzach można dostać lepszy sprzęt innej marki ale cóż, nie mój wybór - może uda mi się jeszcze namówić na coś innego. Nie mniej jednak - dzięki za odpowiedź 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 minut temu, Markam10 napisał:

Tu nie ma nic wspólnego z modą, po prostu moja żona miała do tej pory Samsunga i przyzwyczaiła się do nakładki producenta, dlatego chce kontynuować przygodę z Samsungiem. Zdaje sobie sprawę, że w tych pieniądzach można dostać lepszy sprzęt innej marki ale cóż, nie mój wybór - może uda mi się jeszcze namówić na coś innego. Nie mniej jednak - dzięki za odpowiedź 😀

Ok, więc ten Samsung a20e (nie mylić z a20) jest całkiem niezły, recenzja - https://www.youtube.com/watch?v=DXyYaBQtc5k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi