Skocz do zawartości
Positive

Android 10 - wersja stabilna.

Rekomendowane odpowiedzi

mumio
    Zgodzę się że nie trzeba cały czas grać przykładowo na telefonie aby umarł po 4 godzinach ale w takim przypadku masz coś zainstalowane co ssie ci baterie u mnie po naładowaniu pisał przy 99% 1 dzieñ i 20 godzin a leci już 3 doba i mam jeszcze 30% oczywiście wszystkie procesy na bieżąco zabijam oraz działa to co chce ją a nie producenci programów .

Co do pogody też nie da się u mnie nic z nią zrobić ani usunąć ani powiększyć ,
    Właśnie o to mi chodzi. Ja używam telefonu sluzbowo. Działają na nim 3 konta pocztowe, cały czas korzystam z what's up, odbieram i odpisuje na wiele wiadomości. Wszystkie czujniki włączone, smart zegarek a aplikacji nigdy nie ubijam. Nic mi baterii nie drenuje bo sprawdzałem. Po prostu korzystam z telefonu normalnie bez żadnych ingerencji ale i tak jestem zadowolony z baterii bo S9 kumpla z roboty dnia nie wytrzymuje. Do tej pory tylko P10 wytrzymywał mi 2 dni. Pixel bez problemu wytrzymuje dzień i uważam że to dobry wynik.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u was też buguje się strasznie Google Photos? W prawie 50% przypadków gdy kliknę sobie w jakieś zdjęcie i chcę się cofnąć to nie jestem w stanie tego zrobić ani strzałką "wstecz" ani uszczypnięciem ekranu. Czasami po XX próbach się uda a czasami pomaga tylko ubicie aplikacji i włączenie jej od nowa. Problem występuje od długiego czasu i robiłem nawet reset kilka dni temu bo myślałem, że jest to spowodowane brakiem resetu po instalacji Androida 10 ale nic z tego, problem nadal występuje... :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mumio

Aplikacja zdjęcia już od dłuższego czasu mi świruje, jeszcze przed Androidem 10. Teraz również mi się przywiesza ale u mnie w przeciwieństwie do ciebie działa gest wstecz albo strzałka, nie mogę tylko przejść do następnego lub poprzedniego zdjęcia gestem w prawo czy w lewo. Oprócz aplikacji zdjęcia czasami świruje mi gest wyjścia do pulpitu, ten od dołu. Zamiast wyjść do pulpitu wchodzi mi w poprzednio używane aplikacje tak jak było w poprzedniej wersji gestów. Tej dwu przyciskowej.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Omg to ja nie wiem co ten Google robi.. ehh myślałem na becie, że to wina bety, później na stabilnej, że to wina braku formata a teraz się okazuje, że niepotrzebnie czyściłem telefon :D 

Dzięki Google!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Testowaliście już nową wersję aparatu?

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi Ci o aplikację aparatu z Pixela 4? Tak, czasami się zawiesza ale poza tym wszystko śmiga dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi