Skocz do zawartości
Krump

Dwa Urządzenia BT odzielna transmisja dzwięku (separacja aplikacji)

Rekomendowane odpowiedzi

Krump

Witam,

Mam pytanie, czy ktos wyrzeźbił następująca rzecz:

1. Mam System BT audio w aucie
    2. Mam słuchawkę BT.
    3. Chce aby Spotyfi i inne multimedia leciały przez BT w aucie
    4. Chce aby Yanosik leciał przez słuchawkę BT

Problem jest taki, że oczywiście jest taka opcja jak "Dźwięk i Wibracja -> Zaawansowane  ustawienia dźwięku -> Osobny dźwięk aplikacji". Ale nie ma wyboru miedzy dwoma urządzeniami BT. Jedyne co mogę zrobić. To wskazać Yanosika, i żeby leciał przez telefon. Szukałem trochę na necie i aplikacji, ale nic nie znalazłem konkretnego. Samego Yanosika nie da sie wymusić np. aby leciał przez kanał rozmów. Bo takie coś działa domyślnie, iż jak ktoś dzwoni i odbiorę to muzyka dalej gra, a z kimś rozmawiam przez BT. Wtedy słuchawka ma zabrane uprawnienie do odtwarzania dźwięku, a jedyne nadane to do Rozmów i Książki Telefonicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Krump może być ciężko.

Opisze Ci swoje przygody :-)* . Mam w samochodzie zwykłe radio. Dokupiłem do niego transmiter BT, w osłonie słonecznej zestaw głośnomówiący BT. Udawało mi się połączyć obydwa urządzenia BT na raz z telefonem (sic)! Na kilkadziesiąt uruchomień zdarzyła mi się tylko DWA razy taka sytuacja że muzyka szła przez radio , dzwonił telefon - przełączało rozmowę na zestaw głośnomówiący , po zakończeniu rozmowy muzyka grała dalej przez radio. Standardowo było tak że albo rozmowa szła przez radio lub też rozmowa szła przez zestaw głośnomówiący , a po zakończonej rozmowie również muzyka grała przez zestaw głośnomówiący .  Z tego co kiedyś czytałem BT w wersji 5 umożliwia tego typu manewry że można jednocześnie przesyłać dwa różne strumienie danych do dwóch różnych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    Godzinę temu, Krump napisał:

Samego Yanosika

Próbowałeś w Yanosiku:

Ustawienia, bt, dźwięki - kanał rozmów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krump
    Napisano (edytowane)
    W dniu 3.09.2019 o 23:34, dzidexx napisał:

Próbowałeś w Yanosiku:

Ustawienia, bt, dźwięki - kanał rozmów?

Tak próbowałem, rozłącza wtedy multimedia.

W dniu 3.09.2019 o 23:19, dapik1 napisał:

@Krump może być ciężko.

Opisze Ci swoje przygody :-)* . Mam w samochodzie zwykłe radio. Dokupiłem do niego transmiter BT, w osłonie słonecznej zestaw głośnomówiący BT. Udawało mi się połączyć obydwa urządzenia BT na raz z telefonem (sic)! Na kilkadziesiąt uruchomień zdarzyła mi się tylko DWA razy taka sytuacja że muzyka szła przez radio , dzwonił telefon - przełączało rozmowę na zestaw głośnomówiący , po zakończeniu rozmowy muzyka grała dalej przez radio. Standardowo było tak że albo rozmowa szła przez radio lub też rozmowa szła przez zestaw głośnomówiący , a po zakończonej rozmowie również muzyka grała przez zestaw głośnomówiący .  Z tego co kiedyś czytałem BT w wersji 5 umożliwia tego typu manewry że można jednocześnie przesyłać dwa różne strumienie danych do dwóch różnych urządzeń.

Ja owego problemu nie miałem akurat muzyka ładnie gra przez radio a odbiera mi zawsze na słuchawce. Problem jest jedynie jak chce wymusić aby Yanosik gadał wnawet w trybie rozmów

Jakieś pomysły?

Edytowane przez peterpp
    Proszę używać opcji edycji postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi