Skocz do zawartości
Warso

Telefon do 2500 zł - szybkość działania, bezawaryjność, bardzo dobry aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Warso
    Napisano (edytowane)

Siema!

Poszukuję bardzo dobrego smartfona do kwoty 2500 złotych. Zależy mi przede wszystkim na szybkości działania, bezawaryjności i bardzo dobrym aparacie. 

Przeglądając różne fora i inne strony, moją największą uwagę skupiły dwa telefony:

*Huawei P20 Pro
    oraz
    *Xiaomi Mi 9
    Który telefon będzie dla mnie lepszy? Jaki smartfon warto wziąć jeszcze pod uwagę? 

Pozdro!

Edytowane przez Piwakk
    Poprawienie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Jeśli wchodzui w gre druga ręka to serdecznie polecam One Plus 7 Pro. jesli akceptujesz takie gabayrty to bedzie bezkonkurencyjny sprzęt jeśli chodzi o kulturę pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Google Pixel 3/XL - tel ma już androida 10 oficjalnie, ma najlepszy aparat na rynku, jest bardzo responsywny i bezawaryjny, nie grzeje się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    Godzinę temu, memphis21 napisał:

Jeśli wchodzui w gre druga ręka to serdecznie polecam One Plus 7 Pro. jesli akceptujesz takie gabayrty to bedzie bezkonkurencyjny sprzęt jeśli chodzi o kulturę pracy.

Zależy mi na nowym telefonie, bo rozważam zakup na raty, ale telefon na prawdę kozak!

17 minut temu, little.big.conversation napisał:

Polecam Google Pixel 3/XL - tel ma już androida 10 oficjalnie, ma najlepszy aparat na rynku, jest bardzo responsywny i bezawaryjny, nie grzeje się.

Podoba mi się, ale cena ponad mój budżet niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na all jest nowy Pixel 3 w zaplombowanym pudełku ze 128gb pamięci wbudowanej za 2,5k a więc w Twoim budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

ja swojego OP7P kupiłem w Media expert. 50/50. Zapłaciłem połowę ceny , a druga połowa za pół roku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o wydajność, to obecnie w benchmarkach przoduje Zenfone 6, który prawdopodobnie będzie też bezawaryjny (ekran LCD się nie wypali), fotki stoją na solidnym poziomie jak na tę cenę (wiadomo, że to nie Pixel, ale nadal zdjęcia ładnie się prezentują).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    30 minut temu, VenomSnake napisał:

Jeśli chodzi o wydajność, to obecnie w benchmarkach przoduje Zenfone 6, który prawdopodobnie będzie też bezawaryjny (ekran LCD się nie wypali), fotki stoją na solidnym poziomie jak na tę cenę (wiadomo, że to nie Pixel, ale nadal zdjęcia ładnie się prezentują).

Ok, a LCD vs. OLED to jakaś duża różnica? W porównaniu do P20 Pro wypada dużo lepiej? Najbardziej podoba mi się właśnie ten Huawei, ale Asus też wygląda bardzo dobrze. Jak z aparatami w obu modelach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@Warso  Ma znaczenie, jeśli korzystasz dużo z nawigacji, wtedy LCD będzie lepszym wyborem, jednak na rynku obecnie chyba Sony potrafi wycisnąć ostatnie soki z wyświetlaczy LCD, które wyglądają świetnie. OLED w 95% przypadków będzie wyglądał dużo lepiej (prawdziwa czerń, rewelacyjne kąty widzenia oraz kontrast), chociaż, też nie każdy, bo ten z p20 pro jest średniej jakości bym powiedział i ja byłem tym ekranem zawiedziony, Najlepiej jak obejrzysz sobie w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    2 minuty temu, spec-naz1 napisał:

@Warso  Ma znaczenie, jeśli korzystasz dużo z nawigacji, wtedy LCD będzie lepszym wyborem, jednak na rynku obecnie chyba Sony potrafi wycisnąć ostatnie soki z wyświetlaczy LCD, które wyglądają świetnie. OLED w 95% przypadków będzie wyglądał dużo lepiej (prawdziwa czerń, rewelacyjne kąty widzenia oraz kontrast), chociaż, też nie każdy, bo ten z p20 pro jest średniej jakości bym powiedział i ja byłem tym ekranem zawiedziony, Najlepiej jak obejrzysz sobie w sklepie.

@spec-naz1 Co w takim razie Ty byś polecił? Jaki smartfon będzie dla mnie najlepszym wyborem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi