Skocz do zawartości
Warso

Telefon do 2500 zł - szybkość działania, bezawaryjność, bardzo dobry aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Santi100
    Tylko uważaj na telefony z Plusa i T-Mobile,bo możesz mieć cegłę jak ktoś przestanie to spłacać default_naughty.gif

Przecież on sam chce wziąć od operatora, a nie z drugiej ręki  

eS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso

@Santi100, mówisz, że warto wziąc pod uwagę S10E? Fajnie wygląda, ekran na pewno lepszy niż w P30 Pro, a jak jest z aparatem? Nie chcę się sugerować tylko cyferkami, bo to nie na tym polega.

W T-M jest oferta 1200 zł za telefon na start + 109 zł miesięcznie przez 2 lata. Wychodzi ok. 3800zł z czego telefon aktualnie we wszystkich sklepach elektronicznych wynosi około 3300 zł. Czyli sam abonament wychodzi za ok. 500 zł na dwa lata? Dobrze liczę czy coś powaliłem?

Szykuję się chyba wielka bitwa - P30 PRO vs. S10e :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

S10e warto wziąć jak chcesz kompaktowy smartfon, nie lubisz zakrzywień, a bateria nie jest dla Ciebie najważniejsza Obecnie są często promocje na S10e i można go kupić sporo taniej niż cena z jaką startował. Ja mam go już ponad 5 miesięcy i jestem zadowolony, aparat daje radę, może to nie poziom P30 Pro, ale nadal czołówka wśród smartfonów, za to wideo jest rewelacyjne.

eS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    2 minuty temu, Santi100 napisał:

S10e warto wziąć jak chcesz kompaktowy smartfon, nie lubisz zakrzywień, a bateria nie jest dla Ciebie najważniejsza emoji846.png Obecnie są często promocje na S10e i można go kupić sporo taniej niż cena z jaką startował. Ja mam go już ponad 5 miesięcy i jestem zadowolony, aparat daje radę, może to nie poziom P30 Pro, ale nadal czołówka wśród smartfonów, za to wideo jest rewelacyjne.

eS10e

Z tą baterią to trochę może być problem. Wystarczyłoby mi, gdyby działał cały dzień od 8 do 20-21, a nie żeby w połowie dnia musiał szukać kontaktu ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100
    Z tą baterią to trochę może być problem. Wystarczyłoby mi, gdyby działał cały dzień od 8 do 20-21, a nie żeby w połowie dnia musiał szukać kontaktu ;/
    Kwestia tego jak używasz słuchawki, jakie apki ile sotu, mnie tam wystarcza na cały dzień, ale jakoś mega intensywnie go nie "katuję" Możesz też spojrzeć w stronę P30, tam bateria będzie dużo lepsza od tej co jest w Samsungu.

eS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    Teraz, Santi100 napisał:

Kwestia tego jak używasz słuchawki, jakie apki ile sotu, mnie tam wystarcza na cały dzień, ale jakoś mega intensywnie go nie "katuję" emoji14.png Możesz też spojrzeć w stronę P30, tam bateria będzie dużo lepsza od tej co jest w Samsungu.

eS10e

Masz na myśli P30 Pro? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100
    Masz na myśli P30 Pro? 
    Nie, zwykłą wersję bez Pro. W elektromarketach jest po 2499 PLN.

eS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85
    Godzinę temu, Santi100 napisał:

Przecież on sam chce wziąć od operatora, a nie z drugiej ręki emoji849.png 

eS10e

Ale to się całkowicie nie opłaca ^^ No chyba że ktoś dostaje mega oferty albo na firmę. W pozostałych przypadkach lepiej kupić oddzielnie i numer na kartę lub abo bez telefonu(co też się nie opłaca w porównaniu do tego co dają możliwości na kartę).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    15 minut temu, Santi100 napisał:

Nie, zwykłą wersję bez Pro. W elektromarketach jest po 2499 PLN.

eS10e

Myślałem już o zwiększeniu budżetu na rzecz trochę lepszego sprzętu. W Plusie za sam sprzęt teoretycznie płaci się 2800 no i wtedy ma się P30 Pro. Wychodzi 4250 zł (3200 wychodzi sam sprzęt w elektomarketach) no i słuchawki, które tez można za 2 stówki opchnąć. No i ma się te "raty" nie aż tak źle oprocentowane względem tego co mnie dzisiaj spotkało. 

dodana zawartość

4 minuty temu, rybus85 napisał:

Ale to się całkowicie nie opłaca ^^ No chyba że ktoś dostaje mega oferty albo na firmę. W pozostałych przypadkach lepiej kupić oddzielnie i numer na kartę lub abo bez telefonu(co też się nie opłaca w porównaniu do tego co dają możliwości na kartę).

No tak, ale w momencie, gdy nie dysponuję gotówką, a raty zero wyglądają tragicznie, to ta oferta Plusa nie będzie taka zła. Odejmując cenę urządzenia w elektromarkecie i ewentualną sprzedaż słuchawek, to wychodzi coś takiego: 4250 zł (telefon i abonament) - 3200 zł (telefon w elektromarkecie) - 200 zł (słuchawki) = około 850 zł za sam abonament, czyli jakieś 35 zł na miesiąc za nielimitowane rozmowy, smsy i 12 gb neta (wiem, że trochę mało, względem chociażby Orange Flex'a, ale co zrobisz?). No i mam to rozłożone w czasie na lepszych warunkach niż raty "0%"... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100
    Myślałem już o zwiększeniu budżetu na rzecz trochę lepszego sprzętu. W Plusie za sam sprzęt teoretycznie płaci się 2800 no i wtedy ma się P30 Pro. Wychodzi 4250 zł (3200 wychodzi sam sprzęt w elektomarketach) no i słuchawki, które tez można za 2 stówki opchnąć. No i ma się te "raty" nie aż tak źle oprocentowane względem tego co mnie dzisiaj spotkało. 
    Jak chcesz na prawdziwe raty 0% to z tego co ludzie piszą to rtveuro daje takie przez internet, nie ma podobno żadnych dodatkowych opłat.

eS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi