Skocz do zawartości
Warso

Telefon do 2500 zł - szybkość działania, bezawaryjność, bardzo dobry aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Warso
    5 minut temu, Santi100 napisał:

Jak chcesz na prawdziwe raty 0% to z tego co ludzie piszą to rtveuro daje takie przez internet, nie ma podobno żadnych dodatkowych opłat.

eS10e

Z tego co czytałem to prawdziwe 0 jest tylko przy spłacie w 6 ratach, później już RRSO 11%. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Nie. Ja mam z euro sprzętu nabrane na 20x0. Więc przez internet bez problemu można z euro RTV AGD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    13 minut temu, rybus85 napisał:

Nie. Ja mam z euro sprzętu nabrane na 20x0. Więc przez internet bez problemu można z euro RTV AGD

Okej, to w takim razie masz rację.

W Orange można dostać P30 PRO za 3200 zł (20 x 160zł), więc oferta dużo lepsza niż te słynne raty 0 w Neonecie...

Tylko czy ja potrzebuję telefonu za ponad 3 koła? Haha...

Edytowane przez Warso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Huaweiem to lepiej się wstrzymać bo może zniknąć z rynku Europejskiego niedługo, wszędzie trąbią że nowy MAte 30 pro będzie tylko na rynek Chiński a wiadomo co to oznacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

A świstak siedzi i zawija w te sreberka. Nie powielajcie clikcbaitów. Gdzieś ktoś coś napiszę i potem idzie to w świat. Na razie ktoś rzucił takie hasło,nie ma żadnej oficjalnej informacji na ten temat. Okaże się pewnie pod koniec września kiedy odbędzie się premiera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    4 godziny temu, little.big.conversation napisał:

Z Huaweiem to lepiej się wstrzymać bo może zniknąć z rynku Europejskiego niedługo, wszędzie trąbią że nowy MAte 30 pro będzie tylko na rynek Chiński a wiadomo co to oznacza.

A to przypadkiem nie jest tak, że zmiany, które mogą wejść (choć czy wejdą to nie wiadomo) dotyczyć będą modeli nowych, które jeszcze nie wyszyły, a te, które już są, czyli w moim wypadku P30 Pro pozostaną bez zmian? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100
    A to przypadkiem nie jest tak, że zmiany, które mogą wejść (choć czy wejdą to nie wiadomo) dotyczyć będą modeli nowych, które jeszcze nie wyszyły, a te, które już są, czyli w moim wypadku P30 Pro pozostaną bez zmian? 

Tak jest, ale kolega @little.big.conversation sieje jakąś panikę jeżeli chodzi o sankcje na Huaweia.  

eS10e

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sieje żadnej paniki, wystarczy poczytać wszędzie piszą i mówią o sankcjach i o nowych Mejtach że bez sklepu play lub na rynek chiński, ale poczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Jak sam napisałeś NOWYCH. Prawo nie działa wstecz. Żadne. Więc O ILE będą jakieś sankcje to na pewno nie na stare modele. Zresztą widać że to perfidna wojna handlowa i USA zależy tylko na sianie i chcą wykończyć Huawei bo podkrada im klientów(a kasa ucieka). Raz są źli,za chwilę mają czas na załatwienie swoich spraw,gdzie po jakimś czasie jest znów ok a teraz nagle obrót o 180 i są źli. Komedia w wykonaniu USA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega ma trochę racji co do wstrzymania się z Huaweiem. Chodzi o wsparcie Androida, które może już niedługo w wyniku ewentualnej nowej odsłony wojny handlowej zostać zbagatelizowane na rzecz ich nowego systemu, HarmonyOS. Nie znamy ani strategii tej firmy, ani obrotu spraw w ekonomicznej potyczce między USA, a Chinami, ani jak mocno będą starali się przeforsować swój system, lecz wszelkie obawy są zasadne jeśli chcesz używać swojego telefonu przez długie lata @Warso

W skrócie Android może zniknąć w przyszłości z urządzeń Huawei, lecz jest to (w mojej opinii) mało prawdopodobne.

https://www.scmp.com/tech/big-tech/article/3001685/huawei-confirms-it-has-built-its-own-operating-system-just-case-us

Cytat

“We have prepared our own operating system, if it turns out we can no longer use these systems [Android], we will be ready and have our plan B,” Yu said in the interview.

Wracając do tematu samego telefonu, P30 Pro znajduje się powyżej twojego pierwotnego pułapu cenowego, za te pieniądze możesz rozważyć na przykład Pixela XL, OnePlusa 7 Pro albo Samsunga Galaxy Note'a 9. Jeśli twoim kluczowym priorytetem jest jednak aparat (a zwłaszcza zoom), to P30 Pro miażdży.

Edytowane przez VenomSnake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi