Skocz do zawartości
Warso

Telefon do 2500 zł - szybkość działania, bezawaryjność, bardzo dobry aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Warso

Może i jestem trochę dziwny, ale koniec końców zdecyduję się na Huawei P20 Pro.

Wiem, że jest starszy, na pewno trochę gorszy niż P30 Pro, ale z drugiej strony nie wiem, czy będę w stanie wykorzystać wszystkie "plusy" P30 Pro, by odczuć różnicę. No i najważniejsze - P30 Pro kosztuje 3200 zł, a P20 Pro w Playu (bez abo) za gotówkę - niecałe 1900 zł, co daje 1300 zł różnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dav91

Cześć, nie chce zasmiecac forum kolejnym tematem i chciałem się poradzić. Aktualnie mam p20 pro i znudzil mi się. Wymieniłbym go na coś mocniejszego i najlepiej mniejszego bo gabaryty tego telefonu trochę mnie przerastaja. Myślałem o mi 9 albo oneplus 7 ale to itak większe...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OnePlus 7 - mega szybki, bdb aparat, świetny tryb nocny, ekran amoled, głośniki stereo a jak nie jest ci potrzebne ładowanie indukcyjne, zwrotne bo z tego nie korzystasz to w sam raz i zaoszczędzisz przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Sony Xperia 5? 6,1 cala przy aspect ratio 21:9 daje dość kompaktowe odczucia, poza tym na pokładzie masz Snapdragona 855, co czyni telefon mocniejszym. @dav91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dav91
    Może Sony Xperia 5? 6,1 cala przy aspect ratio 21:9 daje dość kompaktowe odczucia, poza tym na pokładzie masz Snapdragona 855, co czyni telefon mocniejszym. @dav91
    Wszystko tylko nie Sony.... Miałem z, z1, z3 i mi się przejadly...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    4 godziny temu, dav91 napisał:

Wszystko tylko nie Sony.... Miałem z, z1, z3 i mi się przejadly...

A ten P20 Pro aż taki zły, że chcesz go wymienić na coś mocniejszego? Wiesza się, tnie? Bo to, że jest duży to wiem, ale przed zakupem chciałbym też wiedzieć jak z wydajnością :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dav91

Za duży. Wolałbym jakiś mniejszy... Poza tym teraz mam pekniety ekran i zamierzam dać go na serwis gdzie razem z wyświetlaczem i bateria nowe kosztują 590zl także jak nowy będzie. Ogólnie duży trochę nie tnie ale jakoś w ręce niezbyt dobrze mi leży... Zmienić chce bo jakaś taka mam wizję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przychodzą mi jeszcze do głowy Nokia 9 PureView i Pixel 3a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso

Nie znam bardziej niezdecydowanego człowiek względem wyboru nowego telefonu niż ja...

Pod uwagę biorę tym razem dwa smartfony - P20 Pro (trzyma się skubany :P) i Asus Zenfone 6

Za Huaweiem przemawia solidność wykonania, lepszy (tak mi się wydaje) aparat no i ekran AMOLED. 

Asus z kolei jest dużo bardziej wydajny we wszelakich Benchmarkach i powinien posłużyć dłużej. Martwi mnie jednak ten wyjeżdżający aparat no i ekran IPS. 

Cena w sumie podobna, bo różnica 200-300 zł jest dla mnie do przyjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako właściciel który trochę zgłębił temat mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że obrotowy aparat Asusa to nie powód do zmartwień. Przetrwał sporo testów wytrzymałości, u mnie też działa solidnie. IPS przetrwa dłużej od OLEDa kosztem kontrastu, ale o tym już mówiliśmy wcześniej. Aparat w Huaweiu oczywiście jest lepszy, prawdopodobnie nawet najlepszy w swoim pułapie cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi