Skocz do zawartości
Warso

Telefon do 2500 zł - szybkość działania, bezawaryjność, bardzo dobry aparat

Rekomendowane odpowiedzi

neomagnet

@VenomSnake a jak Twoim zdaniem wypada kwestia nagrywania wideo oraz dźwięku w nim? Zastanawiam się nad wymianą Mi9 bo tu jest dosyć słabo w tej kwestii. Jak sprawuje się stabilizacja? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Nie znam bardziej niezdecydowanego człowiek względem wyboru nowego telefonu niż ja...
    Pod uwagę biorę tym razem dwa smartfony - P20 Pro (trzyma się skubany :P) i Asus Zenfone 6
    Za Huaweiem przemawia solidność wykonania, lepszy (tak mi się wydaje) aparat no i ekran AMOLED. 
    Asus z kolei jest dużo bardziej wydajny we wszelakich Benchmarkach i powinien posłużyć dłużej. Martwi mnie jednak ten wyjeżdżający aparat no i ekran IPS. 
    Cena w sumie podobna, bo różnica 200-300 zł jest dla mnie do przyjęcia. 

Na bestcena huawei mate 20pro jest regularnie za 2000pln czasem po zwrotach 1800pln, telefon bezkonkurencyjny w tej kwocie, 10 rat w bestcena wyszło jakoś 100-120pln więcej przy 10 ratach. Ewentualnie AGD RTV ma raty 0% wystarczy przy pracowniku zadzwonić na infolinię że nie chcą udzielić rat 0% i pracownik się obsra następnie udzieli 0% :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Żaden abonament nie jest opłacalny A wmawianie sobie że jest dobra oferta jest żenujące, większość sieci na kartę oferuje średnio za 25pln nielimitowane rozmowy SMS i 10-20gb Internetu plus bonusy na święta wakacje itd oraz w każdym momencie możemy zmienić operatora:) plus za przeniesienie nr na kartę z innej sieci daje np 3mce za Free.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    5 minut temu, Tofik1993 napisał:

Na bestcena huawei mate 20pro jest regularnie za 2000pln czasem po zwrotach 1800pln, telefon bezkonkurencyjny w tej kwocie, 10 rat w bestcena wyszło jakoś 100-120pln więcej przy 10 ratach. Ewentualnie AGD RTV ma raty 0% wystarczy przy pracowniku zadzwonić na infolinię że nie chcą udzielić rat 0% i pracownik się obsra następnie udzieli 0% :)

@Tofik1993, mi się bardzo podoba Mate 20 Pro. Gdybym wiedział, że jest wszystko ok, to wziąłbym bez problemu. 

Problemy są dwa.

Po pierwsze - nadal męczą mnie te wadliwe wyświetlacze, które trapiły ten model. Boję się, że i mój będzie trafny.

Po drugie - ta best cena. Czytałem, że z gwarancjami u nich jest różnie. Tak samo jak z pewnością pochodzenia takie telefonu. Ceny mają najlepsze - to fakt, ale jak z resztą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@neomagnet Zenfone ma w sumie ten sam główny sensor od Sony, co Mi 9. Brakuje tu optycznej stabilizacji obrazu, jest za to elektroniczna jak w Xiaomi. Spodziewałbym się podobnych rezultatów, ale zawsze można obejrzeć na youtubie parę próbek i dostrzec ewentualne różnice.

@Warso Całkiem możliwe, że Bestcena na przykład sprowadza telefony z global softem z Chin, na pewno mają podejrzanie niskie marże. Po przyjrzeniu się regulaminowi wychodzą na światło dzienne pewne nieprawidłowości - https://bezprawnik.pl/bestcena-pl-opinie/. Nie wolno natomiast zapomnieć o tym, że mają w większości pozytywne opinie i ich klienci są z reguły zadowoleni z zakupów. Pamiętajmy też, że trefne egzemplarze zdarzają się nie tylko w tego typu sklepach.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

@VenomSnake Dzięki, to wiem, miałem na mysli Twoje odczucia jak to wygląda i przede wszystkim jak nagrywa dźwiek. W Xiaomi jest tak tragicznie sztuczny, że uszy krwawią. Próbki oglądałem, ale wiadomo, sporo zależy też od warunków, a nie znalazłem bezpośredniego porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na moje ucho jest ok, najważniejsze że wszystko słychać czysto.Tak czy siak próbki nagrań powinny mówić same za siebie w przeciwieństwie do moich subiektywnych odczuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

@VenomSnake Wiesz jak jest, próbki na ogół lecą na YT gdzie kompresja potrafi swoje zrobić. Np z Mi9 na YT potrafią brzmieć nawet lepiej niż bezpośrednio z telefonu. Widocznie algorytmy Googla jakoś starają się poprawić źródło. A subiektywna opinia właściciela dla mnie jest wiele warta, bo jednak używasz tego telefonu na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    9 godzin temu, VenomSnake napisał:

@Warso Całkiem możliwe, że Bestcena na przykład sprowadza telefony z global softem z Chin, na pewno mają podejrzanie niskie marże. Po przyjrzeniu się regulaminowi wychodzą na światło dzienne pewne nieprawidłowości - https://bezprawnik.pl/bestcena-pl-opinie/. Nie wolno natomiast zapomnieć o tym, że mają w większości pozytywne opinie i ich klienci są z reguły zadowoleni z zakupów. Pamiętajmy też, że trefne egzemplarze zdarzają się nie tylko w tego typu sklepach.

No właśnie tak też myślałem, że to mogą być telefonu z Chin. Szkoda, bo patrząc na sam wyświetlacz w Mate 20 Pro, robi to wrażenie: 1440 x 3120 px (6.39") 538 ppi, gdzie w P20 Pro jest 1080 x 2240 px (6.10") 408 ppi.

Czekam na jakąś fajną promocję na P20 Pro albo coś innego (sam już nie wiem co kupić). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

400 czy 500 PPI nie ma chyba znaczenia, bo człowiek nie dostrzega różnic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Nikt pixeli liczyć nie będzie ale różnica jest i to zauważalna. Nie wiem czy przy każdym ekranie ale ja po przesiadce z V30 na p20 pro byłem w szoku, jaka przepaść była między tymi ekranami na korzyść V30 oczywiście

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi