Skocz do zawartości
Warso

Telefon do 2500 zł - szybkość działania, bezawaryjność, bardzo dobry aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Warso
    2 godziny temu, spec-naz1 napisał:

Nikt pixeli liczyć nie będzie ale różnica jest i to zauważalna. Nie wiem czy przy każdym ekranie ale ja po przesiadce z V30 na p20 pro byłem w szoku, jaka przepaść była między tymi ekranami na korzyść V30 oczywiście

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Tak myślałem, że jakąś tam różnicę widać.

No nic, poczekam może jeszcze kilka dni, może a nóż trochę mi stanieje to P20 Pro :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ogromna różnica o ile zwracasz uwagę na jakość ekranu i nie masz problemów ze wzrokiem ;)
    Najbardziej to widać jak ekrany 6,4' mają po ok. 400ppi

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso

Czy Waszym zdaniem warto bawić się w Mate 20 Pro czy darować sobie ewentualne problemy z wyświetlaczem? W Neonecie kupię za 2250 zł Mate'a. Drugą opcją jest P20 Pro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Warso Przecież możesz zwrócić dowolny telefon w przypadku jakichkolwiek problemów. Jeśli chodzi o jakość wyświetlacza to wiadomo, że Mate 20 Pro będzie zauważalnie lepszy (chyba, że bierzesz pod uwagę większego notcha przez którego większa część ekranu będzie zakryta).

@neomagnet Mógłbym sam pobawić się w nagrywanie próbek, lecz to mija się z celem. Subiektywnie stwierdzam, że jakość nagranego dźwięku w Asusie jest zadowalająca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso

@VenomSnake, spytam czysto z ciekawości, bo jak coś z Huawei'em nie wypali,to może pokuszę się o tego Asusa...

Czy głośnik do rozmów jest serio słaby i w jakimś "głośniejszym" miejscu ciężko zrozumieć rozmówcę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Warso To jedna z rzekomych wad, o których głosy w internecie mnie dziwią. W moim przypadku jakość rozmów jest dobra, może chodzi o jakieś konkretne egzemplarze z defektami. Słyszałem też, że to problem z softwarem, który dla wielu osób rozwiązała jedna z aktualizacji  wypuszczona plus minus miesiąc temu. Poza tym górny głośnik jest oczywiście o wiele cichszy od dolnego (który swoją drogą jest wyśmienity), może niektórym chodzi konkretnie o to.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    @Tofik1993, mi się bardzo podoba Mate 20 Pro. Gdybym wiedział, że jest wszystko ok, to wziąłbym bez problemu. 
    Problemy są dwa.
    Po pierwsze - nadal męczą mnie te wadliwe wyświetlacze, które trapiły ten model. Boję się, że i mój będzie trafny.
    Po drugie - ta best cena. Czytałem, że z gwarancjami u nich jest różnie. Tak samo jak z pewnością pochodzenia takie telefonu. Ceny mają najlepsze - to fakt, ale jak z resztą?

Dziś sprawdziłem mate 20pro z bestcena ma ekran boe czyli ten bez wad :) no ale ja na siłę nie namawiam tylko polecam :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warso
    11 minut temu, Tofik1993 napisał:

Dziś sprawdziłem mate 20pro z bestcena ma ekran boe czyli ten bez wad :) no ale ja na siłę nie namawiam tylko polecam :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Zamówiłem wczoraj na OleOle za 1999 zł. Dzięki wszystkim za pomoc! :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi