Skocz do zawartości
pawelx1793

Do 1600 (bateria/aparat/ekran/możliwość rat)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
    Obecnie posiadam Huawei P10 lite 4/32
    Który z tych telefonów byłby najlepszym wyborem:
    Huawei P20 / Huawei P10 / Mi 9Se / Google Pixel 3a / LG V30
    Kwota na telefon +/- 1600zł, telefon tylko z Polski (możliwość wzięcia na raty),
    Wymogi to dobry aparat i bateria wytrzymująca spokojnie cały dzień normalnego użytkowania. Który z powyższych telefonów będzie najlepszym wyborem? Może macie jakieś inne porpozycje (telefon nie większy niż LG V30)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serim

Jest taki telefon ale większy niż w.w ja bym skusił na. Mi9t

Wysłane z mojego Mi A² 6/128 + Mi band 3/xiaomi huami amazfit stratos + przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi9t odpada po pierwsze przez ten wysuwany aparat, po drugie przez wielkość nie wygodnie obsluguje mi się większe telefony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Z podanych przez Ciebie wybrałbym Pixela. P10 już jest strasznie stary i w tym budżecie to ze 3 takie byś mógł kupić na olx w idealnym stanie. P20 moim zdaniem też trochę odstaje, choć na jego plus to funkcjonalny czytnik z przodu - moim zdaniem rozwiązanie o wiele wygodniejsze niż na pleckach. LG niby dobry, niby ma co potrzeba, ale w praktyce nie jest tak kolorowo. A jeżeli się zepsuje (co w przypadku tej firmy jest bardzo prawdopodobne) to największym wrogom nie życzę użerania się z ich pseudo serwisem. Mi9SE - sprzęt w porządku, również ma co najważniejsze, jest niewielki, ale software (MIUI), a piszę to jako posiadacz MI9, to jednak słaby punkt. Jak pisałem wybrałbym Pixela, ma aparat z pełnej wersji, robi bdb zdjęcia, bateria też nieźle trzyma. No i aktualizacje będzie dostawał w pierwszej kolejności jeszcze długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Pixel najciekawszy wybor ale gdzie chcialbys go brać? W xkom przepłacasz 1000zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiałem sie nad zakupem przez allegro od bestcena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi