Skocz do zawartości
sp4ubw

Beta testy Androida 10 i EMUI 10 dla Huawei P30 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy robił ktoś reset ustawień po aktualizacji? Na xda ktoś pisał że po resecie pojawia się opcja zmiany koloru w zawsze na ekranie.

Odnośnie aplikacji do nagrywania rozmów wyskakuje błąd że właściciel usunął plik apk z dysku Google

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś używa nova launcher i znalazł opcje jak go ustawić jako domyślny na beta10?

Ustawienia - aplikacje - aplikacje domyślne i aplikacja ekranu głównego zaznaczyć nova.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

Na ekranie blokady nie moje pozbyć się licznika kroków.
    Zmieniłem motyw, tapetę i nic. W aplikacji zdrowie wszystko wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że android Q zmienił przeglądarkę brave na ciemny motyw mega mi się to podoba 😀 bateria też jakby trzyma dłużej. Zobaczymy co dalej 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cra89

@Dullsen co do przeglądarki to na dzień dobry wleciał Samsung Internet (przyzwyczajenie po prawie 4 latach z S7Edge - 100 razy lepszy niż Chrome) ale coraz bardziej podoba mi się ta przeglądarka Hujwejowa. Zobaczymy jak radzi sobie z reklamami... Bo dla mnie na razie Samsung wygrywa w tej kwestii 

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dareksz
    Dostałeś aktualkę? Ja na plusowskim brandzie dalej nie, a nie chce mi się już dzisiaj factory resetu robić i kombinowania z kartą z t-mobile. Jutro wieczorem się tym zajmę jak nie dostanę aktualki.
    Nie dostałem. Może też jutro wieczorem factory reset i z kartą tmobile pobawię się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mufex
    9 minut temu, cra89 napisał:

@Dullsen co do przeglądarki to na dzień dobry wleciał Samsung Internet (przyzwyczajenie po prawie 4 latach z S7Edge - 100 razy lepszy niż Chrome) ale coraz bardziej podoba mi się ta przeglądarka Hujwejowa. Zobaczymy jak radzi sobie z reklamami... Bo dla mnie na razie Samsung wygrywa w tej kwestii 

Block this apk zalatwia sprawe reklam i innych wyskakujacych guwien raz na zawsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cra89

@mufex zobaczę i sprawdzę... Ale Samsunga mogę polecić po tych 4 latach. Nie jest inwazyjne i agresywny ale robi swoje i w testach HTML itp wygrywa z innymi np szybkość wczytywania stron

dodana zawartość

@mufex Block this to ta a0ka z kluczykiem? Co cały czas ma ikonkę na górze przy zegarze? Tak pytam bo nie wiem na ile to działa a na ile to syf jakiś... Bo w sklepie tego nie ma i ściągnięte gdzieś z neta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mufex
    Napisano (edytowane)

Tak jest. Kluczyk non toper. Apka za******a i tylko dlatego zakazana na googlach. Za dobrze dziala :)

Ps

Z whats upem tez jakies problemy. Nie da rady wysylac duzych plikow powyzej 10 mega. Hehe

dodana zawartość

Jak zalaczyc screena do raportu beta? U mnie nie da rady udostepnic zrzutu ekranu

Edytowane przez mufex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 minut temu, mufex napisał:

Jak zalaczyc screena do raportu beta? U mnie nie da rady udostepnic zrzutu ekranu

wchodzisz w odpowiedni dział i na samym dole masz załączniki

Screenshot_20190912_233354_com.huawei.betaclub.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x