Skocz do zawartości
sp4ubw

Beta testy Androida 10 i EMUI 10 dla Huawei P30 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

cra89

@Michallo ja mam teraz takie tło jak na pulpicie (aż sprawdziłem bo nie zwracałem na to uwagi) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mufex
    11 minut temu, Michallo napisał:

Czy podczas połączenia nadal są góry jeżeli nie ma przypisanego zdjęcia do kontaktu? 

Nie

dodana zawartość

Tryb ciemny wymaga dopracowania. Tez nic nie widzicie jak chcecie zmienic np dzwonek? 

dodana zawartość

A i przez hi suite mozna bez problemu wrocic do 9 :) Sprawdzone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cra89
    31 minut temu, mufex napisał:

Tryb ciemny wymaga dopracowania. Tez nic nie widzicie jak chcecie zmienic np dzwonek? 

Tak, tryb ciemny potrzebuje poprawek.jest kilka takich miejsc gdzie zapomnieli zmienić kolor czcionki i nic nie widać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa automatyczne uzupełnianie haseł google w aplikacjach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie też problem z filmikami w przeglądarkach? Tzn. Widać tylko w oknie jakby lewy górny narożnik z całego obrazu filmu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja po ustawieniach fabrycznych nie mogę zainstalować bety. Próba przywrócenia z kopi zapasowej też bezskuteczna. 
    Screenshot_20190913_070212.thumb.jpg.8591dd64c6610dc56e4f058922353cd9.jpg
    Screenshot_20190913_072113.thumb.jpg.f004a26a8adf6df0eca3671e9439b2f2.jpg
    Skoro przywracales ustawienia fabryczne to możesz sprawdzić czy faktycznie mam możliwość zmiany wyglądu zegara w opcji zawsze na ekranie?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Luka5z88 nie widzę takiej możliwości

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mufex

Ja właśnie wróciłem do 9. Aktualizacje do 10 mam dalej aktywna. Przy przejściu na 9 trzeba zrobić kopię bo kasuje all. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się zastanawiam nad powrotem do 9. Mimo wszystko dużo błędów ostatnio zauważyłem, że nie zawsze uruchamia mi się wifi. W aplikacji muzyka/ustawienia/wyłącznik czasowy w trybie ciemnym również nie widać czcionki.

Edytowane przez arczi1280

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typowa myśl Polaka - za darmo to biere

Najpierw czekacie tyle na aktualizację do 10 która oczywiście miała być wersją beta więc wiadome że jakieś tam błędy będą. Bierzecie udział w programie beta który ma pomóc wyeliminować wszystkie błędy, ja na razie jakichś większych nie widzę... Jeśli chodzi błąd w trybie ciemnym w aplikacji Motywy czy też błąd przy zmianie dzwonków to zostały zgłoszone. Z resztą na razie chyba da się z tym żyć, chyba nie zmieniacie dzwonka czy motywu co dzień?

Oprócz tego nie widzę błędów, wygląd jest przyjemniejszy dla oka, aparat lepszy, bateria na plus więc o co chodzi? Macie możliwość korzystania z android Q bardzo wcześnie a po jednym dniu chcecie wrócić do 9. Później znając życie będziecie narzekać w listopadzie że nie ma jeszcze 10 którą nagle byście tak chcieli. Takie moje zdanie nie obrażając nikogo.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x