Skocz do zawartości
sp4ubw

Beta testy Androida 10 i EMUI 10 dla Huawei P30 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lkapsel napisał:

Ale nie napisałeś dokładnie o co chodzi. Takie niedopowiedzenia wprowadzają zamieszanie.

Przepraszam, poprawie sie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, AndrzejZ. napisał:

A u mnie nagrywanie rozmów działa elegancko, nawet mam wrażenie że nagrania na 10 są lepszej jakości niż na 9

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

U mnie nagrywanie też działa. Po instalacji 10 nie przywracałem ustawień fabrycznych. 

dodana zawartość

Aparat w trybie portret ma doświetlenie przedniej kamerki. Działa przy włączonej żarówce (stałe doświetlenie) Głupieje w trybie auto i zapętla się. Po doświetleniu robi się za jasno i doświetlenie wyłącza się. Zdjęć rzeczywiście nie można powiększyć. Zoom działa. Generalnie interfejs praktyczniejszy niż w 9. Ale to rzecz gustu. 

Odinstalowanie aktualizacji motywów pomogło w czytelności motywów i dzwonków. Nagrywanie rozmów działa dokładnie jak na 9. Po aktualizacji do 10 nie przywracałem ustawień fabrycznych.

Generalnie poza małymi błędami, na razie jest ok. Do 9 nie wrócę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaaa w każdym trybie przy selfie doświetlenie głupieje hehe.

A co do tego powiększania...

Zrobione zdjęcie, przy przeglądaniu w galerii...

1. Zdjęcie zrobione aparatem podstawowym - stukam dwa razy i robi mi powiększenie, stukam kolejne dwa razy powiększa bardziej, stukam podwójnie trzeci raz wraca do widoku całego zdjęcia.

2. Szeroki kąt - działa tak samo jak pkt. 1

3. Zdjęcie z zoomem X5 - najpierw maksymalne powiększenie, drugi dwustuk lekko oddała i trzeci wraca do widoku całego zdjęcia.

Oto/w tym miejscu chodzi i powiększenie zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dareksz
    Trzeba poprostu zrobić recovery i brand znika. Pamiętajcie że razem z danymi, więc radzę zrobić kopię

Recovery na 9.1 zrobię i co zniknie mi brand Orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie taki błąd przy instalacji aplikacji do nagrywania rozmów. Miał ktoś taki błąd?59a4d5fe7d16d33b98754f708b5ac1bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 minuty temu, dareksz napisał:

Recovery na 9.1 zrobię i co zniknie mi brand Orange?

Dokładnie tak zrobiłem ale zanim zostałem dołączony do testów. Po przywróceniu ustawień fabrycznych instaluje się soft bez brandu. Telefon z wolnej sprzedaży, brand dograny był przez sim. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dareksz

Ja dołączyłem do testów wstrzymujac aktualizacje brandu. Po dołączenie wgrałem brand Orange, no i nie mam aktuslki do 10. Hmmm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja dołączyłem do testów wstrzymujac aktualizacje brandu. Po dołączenie wgrałem brand Orange, no i nie mam aktuslki do 10. Hmmm.

Również Orange, również brak bety, podłączyłem właśnie pod hisuit i też nic, więc nie jesteś sam. Szczerze, to zlewamy temat, kolejny raz trzeba się prosić i kombinować. Jak przyjdzie to będzie, jak nie to nie. Niech się wreszcie Huawei ogarnie z systemem aktualizacji swoich telefonów, szczególnie w takiej sytuacji jak nas beta testerów jest kilkuset, więc jak słyszę o wysyłaniu partiami przy tak małej grupie to mi się śmiać chce. W P20 Pro z betą były takie same jaja, z 3 dni kombinowania żeby się pojawiła aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Luka5z88 pisałem o tym kilka stron wcześniej tak samo jest w przypadku instalacji aplikacji beta po przywróceniu ustawień fabrycznych. Wsparcie Huawei informuje że niektóre aplikacje nie działają na wersji beta. Mają tego świadomość problem znany dla nich i pracują nad tym, trzeba czekać. Z innej beczki wydaje mi się, że bateria w stosunku do 9 rewelacja. 

Edytowane przez arczi1280
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    45 minut temu, dareksz napisał:

Telefon masz z Orange? Ja miałem tylko dodatek do sim. po restarcie nie pojawił się soft od orange. Do testów dołączyli mnie dzisiaj jak ilość testujących z 500 spadła do 490. Aktualizację dostałem po 3 godz. od dołączenia. Wcześniej była odpowiedź od Huawei, że beta nie wejdzie jeśli jest oprogramowanie od operatora. 

dodana zawartość

31 minut temu, barkopec napisał:

Również Orange, również brak bety, podłączyłem właśnie pod hisuit i też nic, więc nie jesteś sam. Szczerze, to zlewamy temat, kolejny raz trzeba się prosić i kombinować. Jak przyjdzie to będzie, jak nie to nie. Niech się wreszcie Huawei ogarnie z systemem aktualizacji swoich telefonów, szczególnie w takiej sytuacji jak nas beta testerów jest kilkuset, więc jak słyszę o wysyłaniu partiami przy tak małej grupie to mi się śmiać chce. W P20 Pro z betą były takie same jaja, z 3 dni kombinowania żeby się pojawiła aktualizacja.

Jak już napisałem - beta nie działa z softem operatora. A Huawei nie ma się co ogarniać bo jasno to określił i wyjaśnił. Aktualizacja wpadła po 3 godz. od dołączenia. Jeśli nie wpada to wina oprogramowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x