Skocz do zawartości
pool80

rozwiązany W zaktualizowanych "Mobilnych Usługach Huawei" na E .229 w ustawieniach, mam wszystko czarne

Rekomendowane odpowiedzi

pool80
    Napisano (edytowane)

Kurde, w głównym oknie tej apki wszystko jest ok. Ale jak wchodzę w zakładki to lipa. Porobiłem milion rzeczy, pomaga tylko odinstalowanie do poprzednich wersji. Tu na tej .300 wciska mi jakiś niedopracowany tryb ciemny. Może wgram raz jeszcze E .229, na razie FR mi nie w głowie. Tylko, czy w tym tkwi problem. 

dodana zawartość

@#plus pomaga zmiana motywu na dograny ze sklepu Darka Emui 9.1.

Niestety jak wracam do jakichś stokowych oryginalnych motywów to problem powraca.

Co mogę jeszcze zrobić.?

Screenshot_20190909_110639_com.huawei.hwid.jpg

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

Przywróciłem ustawienia fabryczne. Myślałem, że pomogło. Poustawiałem sobie motywy tapety, ponownie błąd wystąpił. Ponownie FR. Siedziałem na tym pół dnia. Przywróciłem system do 9.0 przez PC Suite, potem 9.1.0. potem .229. Za każdym razem factory reset. Już myślałem, że ok i nagle dostrzegłem zależność:

Gdy zmieniam w aplikacji "wiadomości" na "tryb ciemny", widget na pulpicie od Googla zmienia się na czarny. (Ten pasek z ok, google.) No i oczywiście wywala ten błąd w usługach Huawei. 

Czyli ten tryb ciemny z wiadomości wciska się na inne aplikacje widgety. 

Ale to dzieje się na najnowszych usługach Huawei i niezaktualizowanych "Wiadomościach"

Jak zaktualizowałem "wiadomości" do najnowszej wersji to "tryb ciemny" z "wiadomości" na razie nie wywołuje błędu i zmiany koloru widgetu Googla. Na razie...

No i jak grzebałem w ustawieniach najnowszych "wiadomości" 4.7.058, to w pozycji "powiadomienia" taki oto mam widok:

Jest to też błąd, bo wiele brakuje. Tu już nic nie zauważyłem, żeby coś na to miało wpływ, żeby coś się zmieniało,

Napiszcie proszę, też w tym miejscu macie taki krzak?

Screenshot_20190910_132846_com.android.settings.jpg

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi