Skocz do zawartości
gianni_zambrotta

rozwiązany Brak dostepu do sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Siec Mobile Vikings. Problem jest taki, ze przybylem na wakacje do Grecji. Mialem wykupiony pakiet danych. Po przybyciu ma miejsce siec dzialala, miala zasieg, wszystko OK. Doladowalem juz w Grecji konto, by moc dzwonic i poprosilem MV o to by szybciej moc korzystac z rozmow i SMSow. Po kilkunastu minutach dostalem SMSa od Play, ze roaming zostanie dezaktywoowany. Po kilku minutach juz nie moglem korzystac z ich uslug. Mijaja 24h i dalej nie potrafia rozwiazac problemu. Moja karta SIM nie dziala rowniez na innym telefonie. Probowalem wszystkiego co mozliwe na telefonie by miec dostep do roamingu i nic. Cos tam niby dzialaja, ale dalej nie moge korzystac z usulg sieci. Tylko WiFi hotelowe. Jestem wkurzony, ze nie moge korzystac z sieci. Czy ktos tak mial i wie na czym problem polega ? Czy juz jestem wylacznie skazany na laske MV lub Play ? Generalnie, jak tego szybko nie rozwiaza to przenosze numer i nigdy wiecej zadnego Playa lub sieci dzialajacej na ich infrastrukturze.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861
    2 godziny temu, gianni_zambrotta napisał:

Po kilkunastu minutach dostalem SMSa od Play, ze roaming zostanie dezaktywoowany.

Nie masz roamingu. Jeżeli go miałeś to ci go wyłączyli. W tej sytuacji nie są w stanie włączyć ci go ponownie. By móc włączyć jakąś usługę na twojej karcie musi być ona dostępna, a że nie jest połączona z żadną siecią to nawet jak włączą ci po stronie sieci to i tak karta "nie zatrybi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da sie cos zrobic w tym przypadku ?

dodana zawartość

Ok, wszystko dziala. Powiem, bo moze komus sie przyda. Nalezy wyszukac recznie sieci i wybrac jakas recznie. Ponadto nalezy wylaczyc usluge Tani roaming, ktory w krajach UE blokuje mozliwosc polaczen i SMSow. Tani roaming nalezy miec wlaczony poza krajami UE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi