Skocz do zawartości
piotrkaczmarekinfo

Podgląd zdjęcia po zrobieniu w aplikacji aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, Po zakupie i uruchomieniu telefonu OP 6T, pełnej konfiguracji i aktualizacji do najnowszej dostępnej aktualizacji systemu (obecnie jest to ONEPLUS A6013_41_190801) mam problem z podglądem zdjęć w aparacie.Po uruchomieniu przyznam szczerze nie sprawdzałem czy ten problem również występował. Lakonicznie tłumacząc po zdobieniu zdjęcia w aparacie po prawej stronie jest miniatura zdjęcia ostatnio wykonanego. We wcześniejszym modelu OP 5 mogłem go nacisnąć przejrzeć, usunąć zarówno ostatnie zdjęcia jak i wczęsniejsze nie wychodzać z aparatu. W obecnym modelu pojawia się na sekundę i powraca do aparatu. Nigdzie w ustawieniach nie mam możliwości zmiany. Proszę o pomoc i ewentualne porady.

Edytowane przez Smykoo
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

Wyczyść dane aplikacji aparat, ewentualnie sprawdź czy są jej aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Masz tam stockową apk Galeria ?

Jest ustawiona jako domyślna apk Galeria ?

Ma przyznane uprawnienia do pamięci wewnętrznej ?

Zobacz w trybie awaryjnym, czy działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczyszczenie pamięci podręcznej nie przyniosło rezultatu robiłem to już wcześniej, na aplikacji OP galeria jak i na Googlowskiej to samo czy ustawiam domyślana OP czy jest to aplikacja zdjęć Googla nie zmienia się nic.Uprawnienia do pamięci wewnętrznej przyznane. W jaki sposób uruchomić ją w trybie awaryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W trybie awaryjnym niestety ale dzieje się to samo... Czy coś jeszcze można wykonać? Czy przywrócenie do ustawień fabrycznych coś zmieni? Chciałbym tego uniknąć...

dodana zawartość

Ogarnięte 😁 Przyczyną była fabryczna Galeria. Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej oraz wyłączeniu i ponownym włączeniu Galerii problem został rozwiązany. Dziękuję wszystkim za pomoc i wskazówki. Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi