Skocz do zawartości
shaggard666

Xiaomi Amazfit BIP A1608 - nierozłączono urządzeń. Brak możliwości sparowania z nowym

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Pacjentem jest Xiaomi Amazfit BIP A1608. Sytuacja wygląda następująco. Klient był zainteresowany kupnem Amazfita. Urządzenie zostało sparowane z jego smartfonem. Gdy nastąpiło już powiązanie klient, stwierdził, że jednak lepszym wyjściem będzie zakup Innego Smartwatcha. I tutaj zaczynają się schody. Kolega, który go obsługiwał zapomniał rozłączyć urządzeń. Teraz za żadne skarby nie możemy sparować z jakim kolwiek innym urządzeniem.  Macie pomysł jak rozwiązać tą zagadkę? Lub czy macie instrukcję jak puścić mu nowego softa? Za każdą informację w tym temacie będę Wam wdzięczny.

Pozdrawiam

Mateusz

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@shaggard666 Settings -> factory reset

Potem łączysz z apką miFit i powinno automatycznie zaktualizować oprogramowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    35 minut temu, Baron Rafau napisał:

@shaggard666 Settings -> factory reset

Potem łączysz z apką miFit i powinno automatycznie zaktualizować oprogramowanie

Właśnie tu jest problem, że bez tel klienta nie jesteśmy w stanie wejść w ustawienia. I tutaj tkwi problem 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co blokuje wejście w ustawienia? Komunikat "Connect App To Update"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Musisz przytrzymać dłuzej górny klawisz to powinienes wejść w "reset fabryczny" i go zresetować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem identyczny problem z używanym MiBand 2 - dopiero kontakt i usunięcie z konta sprzedającego rozwiązał problem.

Tak z innej beczki i odkopię, ale u mnie dziś 27.09 aktualizacja firmware z oficjalnym językiem polskim d6e313d5c8abc78827fe19843307867a.jpg9155e7667d7623e2c25e9a4bd2c5b3b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi