Skocz do zawartości
gilban

A5 (2016). Co kilka dni dolne przyciski ekranowe przestają reagować

Rekomendowane odpowiedzi

gilban
    Napisano (edytowane)

Witam!

Mam Galaxy A5 (2016). Co kilka dni dolne przyciski (wstecz i menu) się blokują i nie reagują na wciskanie. Z automatu też podświetlenie przy próbie ich naciskania nie działa. Dopiero restart pomaga. Po 2 - 3 dniach problem wraca i trzeba tak powtarzać aż do znudzenia.

Co może być nie tak.

Ekran mam cały. Android 7.0 oryginalny. Telefon mam w oryginalnym etui z klapką. Kupiłem trochę ponad 2 lata temu w jakimś RTV Euro AGD.

Czy to tak teraz jest że jak tylko gwarancja minie to się wszystko zaczyna sypać?

Jakiś czas temu też tak miałem z drukarką HP. Gwarancja się skończyła i zaraz padł podajnik papieru, którego nikt nie chciał naprawić.

Edytowane przez melis
    Doprecyzowałem tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

@gilban Miałem podobnie w moim modelu, ale ten został zalany. U Ciebie może pomóc wykonanie tzw hard reset'u z poziomu recovery. Spróbowałbym wpierw wybrać opcję wipe cache.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gilban

@melisDzięki wielkie. Zrobiłem na razie wipe cache. Choć niedługo pewnie i tak będzie hard reset, bo chcę go oddać do oryginalnego serwisu Samsunga w Warszawie przy Rondzie Daszyńskiego na wymianę baterii na nową. A mają jakąś promocję i mówią że cena baterii wraz z wymianą to tylko 90 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi