Skocz do zawartości
mihus708

Always on Display jest włączony na stałe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem z moim S10 ,posiadając S9 z tego co pamiętam AoD się wyłączał kiedy przykrylem mu czujnik zbliżenia, tutaj tak się nie dzieje i AoD działa na stałe więc się dziwię co jest bo podejrzewam że jak telefon mam w kieszeni to AoD dalej działa a nie powinien z tego co pamiętam z s9 bierze 1% baterii na godzinę więc jak on nawet w kieszeni nie gaśnie, będzie mi nie potrzebnie żarł baterię.Jak jest u was mam Soft z poprawkami z Lipca z sieci T-Mobile.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Mam A70 są trzy opcje, dotknąć by zobaczyć, stałe wyświetlanie i zgodnie z harmonogramem. Po ostatnich aktualizacjach dzienne się tak normalnie. Na stałe to cały czas wyświetla. Zaznacz opcję przy dotknięciu i jak wyjmiesz telefon z kieszeni dotkniesz ekranu to się wyświetli. A non stop aod to cały czas, nie ważne gdzie go masz.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, mihus708 napisał:

posiadając S9 z tego co pamiętam AoD się wyłączał kiedy przykrylem mu czujnik zbliżenia, tutaj tak się nie dzieje i AoD działa na stałe więc się dziwię co jest bo podejrzewam że jak telefon mam w kieszeni to AoD dalej działa a nie powinien

W S8+ AOD też się wyłączał gdy telefon położyłem pleckami do góry. W s10 plus od razu zauważyłem, że tak nie jest, niepotrzebnie drenuje baterię cały czas!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Kiedyś tak było, teraz mamy do wyboru 3 opcje. Po ostatnich aktualizacjach.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W s8+ AOD gasł kiedy go odłożyłem ekranem do dołu, odwracałem ekranem do góry to się wyświetlał. W s10+ wyświetla się cały czas, mimo, że telefon leży odwrócony ekranem do dołu i czujnik jest zasłonięty, nie ma znaczenia czy jest ustawione "zgodnie z harmonogramem" czy "zawsze wyświetlaj".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko
    21 minut temu, bartoszkuzma napisał:

W s8+ AOD gasł kiedy go odłożyłem ekranem do dołu, odwracałem ekranem do góry to się wyświetlał. W s10+ wyświetla się cały czas, mimo, że telefon leży odwrócony ekranem do dołu i czujnik jest zasłonięty, nie ma znaczenia czy jest ustawione "zgodnie z harmonogramem" czy "zawsze wyświetlaj".

Aktualizacje najwyrażniej we wszystkich modelach mają zmiany i teraz się nie wygasza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to fajnie Samsung sobie poczynia, jak miałem S9 to pomimo że AoD się wyłączał, to miałem takie jazdy z baterią i z nagrzewaniem się telefonu że stwierdziłem, wtedy że jest to mój pierwszy smartfon z takimi problemami a miałem ich już sporo i to od różnych firm, było to pewnie spowodowane tym ,że jechałem na LTE ciągle bo w tym czasie byłem po za domem. Teraz jak mam fona od 3 dni od razu przy pierwszym włączeniu ustawiłem tryb 3g i przeważnie jak korzystam z s10 mocno to tylko po Wifi, śmieszy mnie to trochę, ale nakładka i cała reszta jest tak dobra że ,ani nie myślę o przesiadce na innego smarta, i to mnie paradoksalnie wkurza bo Samsung robi się pomału bezkarny, bo wie że w świecie androida nie ma sobie równych, ale nie od dziś jedzie na granicy tolerancji.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiton

ja mam ustawiony AOD na dotknij aby pokazac, dotykam ekranu i AOD sie pokazuje, po chwili znika- ok. 7-8 sekund i nic nie pozostaje podswietlone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi