Skocz do zawartości
Tofik1993

Zmiana notesa na coś nowszego

Rekomendowane odpowiedzi

squo_85

W takim układzie masz rację że notes nie musi cię przekonywać, a zatem droga wolna.
    Więc ja bym myślał jednak o klasie premium ajfon lub pixelfon inne to loteria. Ludzie pisali że namiętnie wymieniali op7 bo ekran. Rog Fon poczekaj na recki bo aparat i mimo wszystko bateria to niewiadome u nich są w mojej opinii, a w tych kwestiach ajfon i Pixel są klasą same dla siebie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    W takim układzie masz rację że notes nie musi cię przekonywać, a zatem droga wolna.
    Więc ja bym myślał jednak o klasie premium ajfon lub pixelfon inne to loteria. Ludzie pisali że namiętnie wymieniali op7 bo ekran. Rog Fon poczekaj na recki bo aparat i mimo wszystko bateria to niewiadome u nich są w mojej opinii, a w tych kwestiach ajfon i Pixel są klasą same dla siebie

Ajfon też odpada nie mój gust i brak ekosystemu apple lecz szanuje użytkowników :) pixel faktycznie może być petarda tylko cos malutkie ekrany tam planuja i cena sporawa ma być Ale zobaczymy co premiera przyniesie :) rog ma być 1.10 wysyłany więc niedługo powinny się polskie recki pojawiać można go też od majfrendow ściągnąć za +-2300 lecz bez b20 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 18.09.2019 o 17:22, VenomSnake napisał:

Jeśli jesteś skłonny wydać 4000 zł i nie przeszkadza Ci 240-gramowy smartfon o ekranie 6,6 cala, to ROG Phone II będzie idealny. Bateria 6000 mAh, wyświetlacz AMOLED FullHD 120 Hz bez notcha i najwyższa możliwa wydajność. Jedyny minus to jakość zdjęć, która jest zwyczajnie przeciętna w tej półce cenowej.

4000 zł za firme krzak? /ciach/

Edytowane przez Gwozdek
    Proszę zachować kulturę w wypowiedziach na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    11 godzin temu, ramonesvip napisał:
    4000 zł za firme krzak? /ciach/

Krzak? Krzaki są w lesie A asus robi telefony od dawna, niższe modele są przystępne cenowo A linia rog jest flagowcem i ma topowa specyfikacje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    17 godzin temu, ramonesvip napisał:

4000 zł za firme krzak? /ciach/

Mocne słowa jak na użytkownika telefonu od LG - firmy, która od lat nie zrobiła niczego ciekawego.

Edytowane przez VenomSnake
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Mocne słowa jak na użytkownika telefonu od LG - firmy, która od lat nie zrobiła niczego ciekawego.
    LG g6 bardzo długo był polecany następnie v30 byl w porządku i od tamtej pory cisza w eterze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85
    Krzak? Krzaki są w lesie A asus robi telefony od dawna, niższe modele są przystępne cenowo A linia rog jest flagowcem i ma topowa specyfikacje.

Tofik, pamiętaj że coś w tym stwierdzeniu jest jednak, ponieważ mój Asus flagowy miał dokładnie tak samo poryty aparat jak Asus zenfone 3 i tyłka nie ukrywały oba te telefony, a były raczej w mojej ocenie poniżej średniej na rynku wówczas dostępnej. więc ochłoń trochę bo te flagowe telefony jeżeli chodzi ci o dobry aparat to wcale niekoniecznie dobry kierunek jeśli chodzi o Asusa. ale to już zależy na tym na czym komu zależy bo obecnie nawet Samsung nie jest najlepszy jeśli chodzi o aparaty a w sumie nadal bardzo poważnie rozważam jego zakup. ten telefon Asusa ma dużo innych plusów które mogą spowodować że aparat zejdzie na drugi plan właśnie tak jak w moim przypadku jest to w Samsungu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Tofik, pamiętaj że coś w tym stwierdzeniu jest jednak, ponieważ mój Asus flagowy miał dokładnie tak samo poryty aparat jak Asus zenfone 3 i tyłka nie ukrywały oba te telefony, a były raczej w mojej ocenie poniżej średniej na rynku wówczas dostępnej. więc ochłoń trochę bo te flagowe telefony jeżeli chodzi ci o dobry aparat to wcale niekoniecznie dobry kierunek jeśli chodzi o Asusa. ale to już zależy na tym na czym komu zależy bo obecnie nawet Samsung nie jest najlepszy jeśli chodzi o aparaty a w sumie nadal bardzo poważnie rozważam jego zakup. ten telefon Asusa ma dużo innych plusów które mogą spowodować że aparat zejdzie na drugi plan właśnie tak jak w moim przypadku jest to w Samsungu.

Ja liczę się z tym że tam jest przeciętny aparat lecz wydajność połączona z ekranem 120hz i najważniejsze bateria to rekompensuje:) wszystkie aparaty od średniej półki w górę w słoneczny dzień dają radę :)default_smile.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85

No i tu masz rację.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zmieniłem na Note 10+ bo udało się wyrwać go za 3080 netto z media expert, taka cena jest akceptowalna. Używam go już dwa tygodnie, i gdyby nie ta cena to bym nie zmieniał na 10+. Bateria fakt jest sporo lepsza bo wystarcza mi na cały dzień ale po za tym nic szczególnie innowacyjnego nie ma w stosunku do Note8. Ekran świetnie że jest prawie na 100% frontu ale to nie game changer. Nigdy bym nie kupił Note 10+ za pełną cenę.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi