Skocz do zawartości
Tofik1993

Zmiana notesa na coś nowszego

Rekomendowane odpowiedzi

squo_85
    Kupię średnią półke i będę cały czas zaglądał na forum za nowościami default_naughty.gif cisnie mnie okrutnie ponieważ notes mi się znudził po 2 latach, ma słaba baterię i mam na niego kupca od ręki default_smile.png x-kom ma p30pro 8/256 za 3300 i muszę to dokładnie przeliczyć bo cena kręci się wokół używanego n10+ I tak kółeczko się zapętla default_smile.png szkoda że zamiast n8 nie poczekalismy do n9 bo to chyba smartphone kompletny lecz teraz przejście z n8 jest bez sensu default_smile.png

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Święte słowa
    Chciałem przejść na N9, ale teraz brać N9 to lepiej zostać na N8. Z kolei brać mate 20 to lepiej nic nie brać lub zejść na średnią półkę i na co czekać? Na one s11 n czy a serie hgw co Z wodotryskami zapowiadanymi może mieć tyle wspólnego co świnia z siodłem zupełnie jak n10 Pe eL U eS. Crap...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

Ja się skusiłem na Note10+ ze względu na ekran i kanciastą bryłę. Uwielbiam kanciaste telefony. Miałem zostać jeszcze 3. rok z Note8, ale jak podczas premiery zobaczyłem jak wygląda i jaki ma ekran Note10+ to już wiedziałem, że nie dam rady się powstrzymać przed zakupem, więc przestałem z tym walczyć. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Ja się skusiłem na Note10+ ze względu na ekran i kanciastą bryłę. Uwielbiam kanciaste telefony. Miałem zostać jeszcze 3. rok z Note8, ale jak podczas premiery zobaczyłem jak wygląda i jaki ma ekran Note10+ to już wiedziałem, że nie dam rady się powstrzymać przed zakupem, więc przestałem z tym walczyć. 
    Wedlug Cienie robi lepsze fotki i większy sot od n8 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wedlug Cienie robi lepsze fotki i większy sot od n8 ?

U mnie sot na lte lepszy o 2h w porównaniu do Note8 (3 vs 5). Jakość zdjęć wiadomo że lepsza.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

@Tofik1993 SoT mam w okolicy 4h na LTE przy rozdzielczości 2K i białym motywie (na Note8 miałem 2,5h). Na wifi wyciągam 7,5h. Na duży plus sama wydajność urządzenia. Jak dałem szybkość animacji na 0.5 i w zaawansowanych ustawieniach ograniczyłem animacje to telefon faktycznie 2x szybciej odpala aplikacje. Na Note8 jak animacja się skończyła to telefon jeszcze mielił drugie tyle zanim uruchomił aplikacje. Aparat nie rozmywa zdjęć. Jak robię zdjęcie dokumentu w pracy to na pełnym powiększeniu nie ma żadnego rozmycia i nawet widać fakturę samego papieru. Note8 bardzo rozmywał zdjęcia i nie dało się zrobić ostrego zdjęcia dokumentów (od aktualizacji do Pie). Co do zwykłych zdjęć to zdjęcia ludzi czy zwierząt wychodzą lepiej niż na Note8, a jeśli chodzi o krajobrazy to podobnie. Teleobiektyw robi moim zdaniem zauważalnie lepsze zdjęcia, z kolei zdjęcia z szerokokątnego są przeciętne (są fajne dopóki nie chcesz ich powiększyć). Tryb nocny robi robotę. Na plus też automat który automatyczne dobiera scenerię w zależności od tego co fotografujesz. 

Udostępniłem kilka przykładowych zdjęć na dysku Google (3 zdjęcia zdobiłem każdym obiektywem w celu porównania): LINK 

Edytowane przez sirrah777
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

No i po dlugich namysłach decyzja padła na oneplus 7t pro, pierwsze muszę sprzedać notesa i zamówię op no chyba że trafi się jakaś ciekawa oferta to op zamówię wcześniej :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85

Doceniam niełatwy wybór.
    Jak już będziesz go miał to nie zapomnij o starych nitesowiczach i podziel się opinią, głównie co do aparatu, baterii i softu.

Pozdro.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Na pewno podzielę się wrażeniami lecz zakup na spokojnie bo teraz jest gorący okres przed black friday default_smile.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    doc26

W x-komie jest teraz okres Dnia Singla. Są promocje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    W x-komie jest teraz okres Dnia Singla. Są promocje...

Dla mnie odpada ze względu na brak rat 0% i za 10% rabatu to ja dziękuję, jaki kraj takie promocje

dodana zawartość

Chwiejnym krokiem poszedłem po op7t pro i bum na wystawie był rog phone 2. Chwila zabawy i zapomniałem o oneplus... ten telefon jest odrobinę większy od notesa lecz ma to coś. Ekran brzytwa, płaski ekran to coś pięknego nie trzeba się irytować odklejajcym się szkłem...dioda powiadomień o której każdy producent w 2019 zapomnial, ogromne głośniki stereo na froncie tylko ta cena 4000pln...stwierdziłem że umecze jeszcze trochę z notesem i poczekam na szybki spadek asusa bo to świetny telefon...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi