Skocz do zawartości
hexonik

Wydajny telefon, do 5700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje telefonu o wiele większych możliwościach niż moj obecny, czyli lg g6. Obecny juz mnie irytuje, przycina sie i jakość zdjec z przedniego aparatu czy w nocy jest tragiczna. Telefon, którego oczekuje:

- dobre aparaty, najlepiej, żeby miał również jeden obiektyw szerokatny. Dobry tryb nocny mile widziany i dobra jakość wideo. 

- brak ścinek przy przeglądaniu duzej ilości kart na przeglądarce i map google, czyli nawigacja. Nie szukam telefonu do gier.

-długa działanie na baterii

-wsparcie producenta min. 2 lata

-duży wyswietlacz ok. 6,5 cala (wielkosc iphone xs max)

- chciałbym, żeby cena telefonu nie spadła po roku o połowę...

- ładowanie ok. 2h

Budzet do 5700zł

Będąc szczerym rozpatrywałem nowego iphone 11 pro max, ale jeśli uważacie, że któryś z telefonów z androidem go przebije pod tymi względami z chęcią się przyjrzę propozycjom. Telefony, które osobiście jeszcze rozpatruje to,

Samsung note 10+ (tu prostokątny wygląd trochę mi sie nie podoba)

Poczekanie na premiere google pixel 4xl

Oneplus 7 pro wersja 12gb ram 256gb wbudowanej

Samsung s10+

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Osobiście odradzam 1+ że względu na bardzo duże refleksy światła na zagiętymi wyswietlaczu.
    Bateria w SGS10+ jest przeciętna.
    Na moje oko to właśnie w 11 pro Max powiewa celować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Note 10+ myślę że będzie najlepszą opcją, aparaty są nieporównywalnie lepsze niż w G6 (już S7 był lepszy), duży ekran, bateria daje radę, chociaż ciężko ocenić na ile wystarczy, regularne aktualizacje bezpieczeństwa i nakładka która daje ogrom możliwości, no i do tego rysik, jeżeli jest szansa że go wykorzystasz to jego możliwości również są ogromne. Według porównań na Yt szybkością działania nie odbiega od oneplusa. Jest jeszcze DEX, niby ciekawostka, ale znam człowieka, który tego używa i jest niesamowicie zadowolony. 

Czy będzie lepszy od iphona nie wiem, iOS stawia tyle ograniczeń że po tygodniu oddałem i postanowiłem więcej nie wracać. 

Edytowane przez neomagnet
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@neomagnet

Z ciekawości zapytam. O jakich ograniczeniach mowa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    zobacz ten nowy iphone 11 pro https://serwisproduktowapple.pl/nowe-modele-iphonea-11-iphonea-11-max-oraz-iphonea-11-pro-co-nowego-daje-apple/
    kosztuje 7500zl
    samsung w tej cenie jest 2 razy mocniejszy
    I pamięć podstawowa 64gb hahaha oni nie mają wstydu :D jeżeli autor postu nie ma ekosystemu zgnitego jabłka to raczej nie ma sensu zakup iphone 11. Jeżeli gabaryty nie przeszkadzają to spójrz na asus rog phone II.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

@hexonik a choćby takie że nie można swobodnie plikami zarządzać, nie mówię że się nie da wcale, ale jest to o wiele bardziej udziwnione niż przy Androidzie. Przez BT też nic nie wyślesz. Nie wiem jak teraz ale jeszcze nie dawno nawet klawiatury nie dało się zmienić. Za mała swoboda jak dla mnie. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wszystkie komentarze. Ten iphone pro max 64 kosztuje 5700zł. Po waszych wypowiedziach skłaniam sie bardziej ku note 10+. Orientujecie sie czy samsung przy tych flagowych modelach długo trzyma cene?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Seria note dobrze trzyma cene. Z resztą eski tez. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi