Skocz do zawartości
hexonik

Wydajny telefon, do 5700zł

Rekomendowane odpowiedzi

@hexonik

Zenfone 6 posiada wyświetlacz 6,4 cala o proporcjach "ajfonowych" (19,5:9) bez notcha. Snapdragon 855 wraz z lekką nakładką od Asusa zapewniają płynność działania porównywalną tylko z OnePlusami. Bateria ładuje się z mojego doświadczenia około 1,5h i trzyma około 2 dni przy ~11h SOT. Już otrzymał aktualizację do Androida 10, producent zapewnia też Androida 11 i być może pojawi się 12. Jedyną wadą jak na tę półkę cenową będzie aparat - wykonuje dobre zdjęcia w dzień, lecz w nocy trochę mu brakuje do konkurencji. Jest obiektyw szerokokątny, a całość się obraca, co pozwala na najlepsze możliwe selfiki na rynku. Nie wiadomo, jak będzie ze spadkiem wartości, obecnie Zenfone 6 12/512 GB kosztuje 3500 zł w sklepie Asusa.

Edytowane przez VenomSnake
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Dzięki za wszystkie komentarze. Ten iphone pro max 64 kosztuje 5700zł. Po waszych wypowiedziach skłaniam sie bardziej ku note 10+. Orientujecie sie czy samsung przy tych flagowych modelach długo trzyma cene?

Nie trzyma jej kompletnie dasz teraz 4800 A po roku odsprzedasz za 2500 po 2 latach za 1300. 2 tygodnie temu była premiera a w miniony weekend mediaexpert dawal 1000zl rabatu na n10 i n10+.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

@Tofik1993 to sobie sprawdź po ile stoją telefony innych producentów xD przy nich Samsung akurat dobrze trzyma. No ale to nie iPhony, które do końca są drogie jak diabli. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w zeszłym roku kupowałem jeszcze lg g6 za 1500 zł ze sferis, teraz uzywany chodzi 400-500zl. Dla mnie parodia...  I tak wtedy będę kupował telefon z bestceny, bo wychodzi 600zł taniej niż w mediaexpert. Szkoda, że przegapilem tą promocje.  Jedynie właśnie boli mnie to, że ten note, za rok pewnie będzie warty mniej niż połowe pieniedzy, które teraz wydam i dlatego wciąż zastanawiam się nad tym iphonem... Swoją drogą moja dziewczyna ma iphone 7 32gb (kupiiony ok. 2 lata temu za 2500zł teraz kosztuje nadal dużo ok. 2000zł, więc ta cena trzyma) i na telefonie ma ponad 1000 zdjęć, tam jest inna kompresja tych plików w porównaniu do androida(na g6 wraz z dodatkowa karta pamieci 64gb  mam 1400 zdjec i juz pamięć jest prawie cała zajęta) , więc myślę, że te 64gb, co jest w iphonie, by też mi spokojnie wystarczyło. 

Edytowane przez hexonik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Wszystko traci na wartości. Jak kupisz nowy samochód i następnego dnia zechcesz sprzedać to z automatu masz co najmniej 10 tysięcy w plecy. To samo jest z telefonami, komputerami itd. Chyba tylko mieszkania się opierają, ale to już całkiem inna kategoria.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    A w zeszłym roku kupowałem jeszcze lg g6 za 1500 zł ze sferis, teraz uzywany chodzi 400-500zl. Dla mnie parodia...  I tak wtedy będę kupował telefon z bestceny, bo wychodzi 600zł taniej niż w mediaexpert. Szkoda, że przegapilem tą promocje.  Jedynie właśnie boli mnie to, że ten note, za rok pewnie będzie warty mniej niż połowe pieniedzy, które teraz wydam i dlatego wciąż zastanawiam się nad tym iphonem... Swoją drogą moja dziewczyna ma iphone 7 32gb (kupiiony ok. 2 lata temu za 2500zł teraz kosztuje nadal dużo ok. 2000zł, więc ta cena trzyma) i na telefonie ma ponad 1000 zdjęć, tam jest inna kompresja tych plików w porównaniu do androida(na g6 wraz z dodatkowa karta pamieci 64gb  mam 1400 zdjec i juz pamięć jest prawie cała zajęta) , więc myślę, że te 64gb, co jest w iphonie, by też mi spokojnie wystarczyło. 
    Możesz polecieć po kosztach i teraz jest mate 20pro za 1500zl w sklepie huawei :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100
    Możesz polecieć po kosztach i teraz jest mate 20pro za 1500zl w sklepie huawei default_smile.png

Przecież one już wczoraj się wyprzedały

eS10e

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Przecież one już wczoraj się wyprzedały

eS10e

Co jakiś czas rzucają sztuki.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem note 10+ za 3600zł z olxa. Koleś sprzedaje zaplombowany telefon kupiony w play dla firm i posiada fakture, dowód zakupu. Bezpiecznie jest kupowac telefon od play? Czy te telefony mają brand od play i wgrany syf?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Bezpiecznie. Nie blokują. Tym bardziej na firmę :) Tylko nie wiem czy jak się bierze na firmę to nie jest 12msc gw. Jak jest inaczej to proszę mnie poprawić ;)

Syf jest wgrany. Aktualizacje opóźnione,lub wybiórczo co któraś. Miałem dwa samsungi z Play. Syf straszny i trzeba od razu debranding dla świętego spokoju.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi