Skocz do zawartości
jackblackxxx

rozwiązany Uszkodzenie przycisku power - przycisk samoczynnie odpadł/pokruszył się

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam miał ktoś problem z przyciskiem Power.Moj Note 8 single ma 1 miesiąc i już przycisk od S pena odpadł, a wczoraj wyleciał przycisk Power.Pokruszyl się i dlatego wypadł. Telefon kupiony w Niemieckim Otto dom wysyłkowa,mam paragon,ale Polski Samsung odmawia naprawy,i twierdzi, że to uszkodzenie mechaniczne,a niby jak to zrobiłem. Plastik się wyruszył i tyle Tak samo było w S Pen.Mozna kupić oryginalny przycisk Samsung,ale czy trzeba roklejac telefon,czy da się włożyć od zewnątrz. W najgorszym wypadku wyśle do serwisu w Niemczech 

Edytowane przez Arkadiush
    doprecyzowałem temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

Nic nie kombinuj tylko wyślij do serwisu niemieckiego chociaż szczerze wątpię aby uznali gwarancję ale spróbować możesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung serwis Wrocław czeka na wiadomość z Warszawy,podobno grubsza sprawa,dużo osób zgłasza ten problem.Rozmawialem z technikiem.

dodana zawartość

Niestety Polski serwis żąda pieczątki w karcie gwarancyjnej, mimo że posiadam paragon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@jackblackxxx Jakiej pieczątki??? Zwykły numer faktury lub paragon jest podstawa gwarancji. Chyba są niepoważni że wołają jakiś cudów?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dlatego 2 razy dzwoniłem do 2 różnych konsultantów. Z racji, że telefon kupiony  w Niemieckim Otto.DE na Niemiecki rynek to od nowego roku chcą pieczątki. Dzisiaj pisałem z sprzedawcą w Niemczech OTTO i nie wyślą mi żadnej pieczątki. Mogę ewentualnie rachunek kopie, albo mogę oddać do ich serwisu. Nowy przycisk kosztuje z przesyłką  25 PLN, ale nie można  go wmontować z zewnątrz trzeba rokleić telefon.

IMG-20190921-WA0008.jpg

dodana zawartość

IMG-20190921-WA0010.jpg

IMG-20190921-WA0009.jpg

IMG-20190921-WA0012.jpg

IMG-20190921-WA0011.jpg

dodana zawartość

Telefon ma 5 tygodni wersja single sim

Edytowane przez peterpp
    Stylistyka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

Czy jeśli byś chciał wymienić przycisk power w serwisie już normalnie płacąc ze swojej kieszeni to jaki jest koszt i czy by samsung to zrobił bo może faktycznie dać im te 50zł i duszy niech wymienią na nowy. Koszty wysłania do Niemiec nie wiadomo jakie będą a na miejscu to na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak myślałem, ale serwisant Samsung Wrocław boji się, że podczas rozkładania telefonu może pęknąć tylna klapka z szkła i będzie musiał płacić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lufa28

Miałem podobny problem tylko mi odpadł przycisk głośności telefon do serwisu wymiana płyty głównej i ekranu podobno są one razem a przyciski są przyklejane Mój chyba wypadł z mojej winy jak trzeci raz próbowałem szkło UV przykleić 😋 więc albo wina kleju albo preparatów które użyłem do czyszczenia z pozostałych nie powodzeń ps. Do serwisu oddałem z naklejonym szkłem i nikt się nie przyczepił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lufa 28 a jak długo trwała naprawa i w którym serwisie robione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@jackblackxxx  serwisant w Samsungu powiedział ci że boi się rozłożyć telefon bo się boi czy aby plecki nie pękły??? Przecież to niemożliwe żeby tak w serwisie odpowiedzieli. Z kim ty rozmawiałeś czy aby z serwisantem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi