Skocz do zawartości
jarmk

Android 10 dla Samsunga Galaxy S10+ (beta/oficial)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się komuś nie spieszy to może zaczekać:

Cytat

The One UI 2.0 beta program will be launched in France, Poland, Spain, the UK, India, and China in the near future, for both the Galaxy S10 and Galaxy Note 10 series. 

Data jeszcze nie potwierdzona, ale plotki sugerują 21 października

Edytowane przez jeronimo
    poprawiono czytelnosc postu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Nie ma na co czekać, póki co, za dużo tam błędów zaczyna wychodzić, niby nie są to jakieś poważne, ale jednak mogą życie skutecznie "umilić". Ja się wstrzymam do następnej wersji chyba, o ile zacznie działać GP, może tego 21 dostaniemy w PL już kolejną wersje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Rzecznik polskiego oddziału Samsunga, Olaf Krynicki potwierdził, że użytkownicy w Polsce też będą mogli przetestować Androida 10 i One UI 2.0 na swoich smartfonach z serii Galaxy S10.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Jest jakiś sposób aby przejść na soft Niemiecki bez karty sim operatora Niemieckiego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@bartos38 Ściągnąć z XDA i wgrać odinem, albo czekać do 21 aż ruszy Polska.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Zainstalowałem sobie tą aktualizacje przez adb niestety w moim przypadku nie da się korzystać teraz z telefonu mnóstwo błędów a największy to nie mogę zarejestrować usług knox przez co telefon sie restartuje nie działają przyciski np. przycisk ostatnie aplikacje komunikat " zasady zabezpieczeń zapobiegają korzystanie z tego przycisku funkcyjnego " nie można zainstalować aplikacji z zewnątrz nie działa przycisk do udzielenia pozwolenia szczerze  odradzam instalację 

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Ciekawe dlaczego usuwają Android Beam. Teoretycznie ja użyłem tego raz w życiu, ale po co zabierać funkcję, która może się przydać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To google zadecydowało o wyłączeniu android beam na Androidzie 10. Pewnie opracowali coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb
    16 godzin temu, bartos38 napisał:

Zainstalowałem sobie tą aktualizacje przez adb niestety w moim przypadku nie da się korzystać teraz z telefonu mnóstwo błędów a największy to nie mogę zarejestrować usług knox przez co telefon sie restartuje nie działają przyciski np. przycisk ostatnie aplikacje komunikat " zasady zabezpieczeń zapobiegają korzystanie z tego przycisku funkcyjnego " nie można zainstalować aplikacji z zewnątrz nie działa przycisk do udzielenia pozwolenia szczerze  odradzam instalację 

Ja zainstalowałem i na razie nie jest tak źle. Knox na Beta nie działa, GPay także, aplikacje banków działają. Tylko że ja wgrywałem ten plik na czysty system, a następnie po wgraniu bety zrobiłem factory reset. 

Edytowane przez vip.ryb
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

@vip.ryb też tak zrobiłem i nic nie pomogło może dlatego że telefon miał brand z plusa zdebrandowałem go i dopiero wgrywałem a ty miałeś czyste xeo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi