Skocz do zawartości
Shigi91

apki Czy Badoo jest preinstalowaną aplikacją na S10+?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sprezentowałem dziewczynie galaxy s10+ w okolicach lipca. Dziś przypadkiem dostrzegłem, że jest na nim zainstalowana apka  Badoo. Sprawa kontrowersyjna gdyż zapytana odparła, że apka była wgrana od samego początku. Czy Samsung serio dorzuca take apki do softa w s10+? Nigdzie nie znalazłem na to odpowiedzi ani sposobu na sprawdzenie, kiedy apka została wgrana. 

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie, po prostu cie nie kocha, zzainstalowała sama i szuka innego faceta.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@Shigi91

Tego typu aplikacje napewno nie są instalowane fabrycznie z softem.^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo wątpię w to, że apka była zainstalowana od samego początku. A w swoim przekonaniu utwierdziłem się po przejrzeniu paru list z preinstalowanymi apkami (tej i tej między innymi). Ewentualnie apka mogła być rzeczywiście zainstalowana od "początku", jeśli kupiłeś dziewczynie używany telefon, który nie został wyczyszczony. W to tym bardziej wątpię. Możesz bezpiecznie założyć, że sama dokonała instalacji.

Jeśli zaś chodzi o datę instalacji, to nie wiem jak ją sprawdzić. Możesz natomiast w sklepie Google Play w zakładce "moje gry i aplikacje" wejść do kategorii "biblioteka" i posortować według ostatnich (tak chyba są posortowane apki w domyślnym widoku). Zobaczysz wszystkie apki kiedykolwiek zainstalowane na telefonie (razem z usuniętymi) w kolejności instalacji (najwyżej będą te najnowsze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Badoo na 100% nie jest instalowane z systemem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apka nie jest na urządzeniu, sama musiała ją zainstalować. Też mam z plusem i u mnie nie było.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Brawo dla kolegi że prezent dał. A potem już jest w noweli. Przez przypadek zajrzał do jej telefonu. Hehe. Koleżance się samo zainstalowało. Hehe. Aplikacja randkowa, stos na czarownice trzeba ułożyć za to. Śledztwo na forum i wyrok zapadł

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafsonn

Czy wcześniej miała Samsunga? Być może kiedyś używała tej apki i przy nowym telefonie automatycznie jej pobralo z backup ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush
    W dniu 25.09.2019 o 15:09, rafsonn napisał:

Czy wcześniej miała Samsunga? Być może kiedyś używała tej apki i przy nowym telefonie automatycznie jej pobralo z backup ?

nie wydaje mi się żeby automatycznie pobrało samoczynnie 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafsonn

Może źle to ująłem, mi np Google sam przywraca programy na nowy telefon, tzn włączam opcję i instaluje się wszystko co miałem na poprzednim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi