Skocz do zawartości
czilos

[1500-1800zł]Wymiana Honora 9 - Standardowe użytkowanie

Rekomendowane odpowiedzi

czilos

Witam serdecznie Forumowiczów,

Jako, że moj Honor 9 dostał strzał jakiś czas temu jestem zmuszony powoli rozglądać sie za czymś nowym. Budzet jaki moge przeznaczyc na telfon to tak naprawde 0-1800zł.  Widełki dość duże bo, zastanawiam sie czy warto doplacac do innego smarta. Ogolnie moje wymagania to standardowe uzytkowanie, dzwonic, pisać i przegladac internet. Internetu dość dużo, duzo YouTuba, Komunikatory, Muzyka, od czasu do czasu zabic czas grając w coś. Jezeli chodzi o aparat to nie zalezy mi na jakiejś rakiecie. Nie robilem i nie ma maprcia na robienia zdjec - chociaz teraz urodzil mi sie syn i przykaz od matki, zebym wysylal codziennie zdjecia ... :). Po prostu zeby był. Wiecej natomiast krece filmow z wyjazdow latem + zima i tutaj mogloby byc juz cos lepszego niz w Honorze 9. To co tel posiadac u mnie musi to: Płynnosc w aplikacjach (czesto mam otwarte maile, strony, komunikator, cos do strumieniowania muzyki) NFC, Dioda powiadomien (przyzwyczajenie), Always on display. Jezeli chodzi o gniazko jack - czy jakość muzyki odbiega od klasycznego portu stereo w porownaniu do UCB C -> 3,5mm? Jezeli nie to nie ma dla mnie roznicy. Telefony jakie biore pod uwage an dzien dzisiejszy to: OnePlus 7, OnePlus 7T (zakladam, ze tutaj cena bedzie raczej +2000zł?) , Xiaomi Mi9/Mi9T/Mi9T Pro/Redmi Note 8 Pro/Honor 20 + wasze propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serim

9T pro brak diody reszta jest chyba ze nauczysz się kłaść telefon górą do siebie

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi