Skocz do zawartości
Smykoo

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Smykoo
    Napisano (edytowane)

W tym temacie proszę zadawać pytania dot. urządzenia OnePlus 7T.

Edytowane przez Smykoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Czekam na pierwsze opinie o tym telefonie. Zastanawiam się nad przejściem na ten model z iPhone Xs Max. jakieś wrażenia ktoś już ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mi się telefon mega podoba. Działa błyskawicznie, zdjęcia robi dobre. Przesiadłem się z Samsunga A8 tak więc z średniego telefonu i odczuwam duuuużą różnice. A mam pytanko jaką ładowarkę samochodową szukać aby to w miarę sprawnie ładowało a i żeby nie wydać fortuny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Przesiadłem się z 5t, różnica jest widoczna, aczkolwiek soft na 10 jest widocznie jeszcze niedorobiony w niektórych przypadkach

Zdjęcia są na razie spoko, ale nie testowałem w warunkach podwórkowych. Na pewno ogromna różnica w stosunku do 5t jeżeli chodzi o zdjęcia w pomieszczeniach. 99% zdjęć nie jest już rozmazana i źle sfocusowana ze względu na ois w 7t

Bateria ok, około 5h sot na przestrzeni całego dnia sporo grając i mając powłączane większość rzeczy. 

Telefon jest ciężki i duży, ale w miarę dobrze leży w ręku, da się to spokojnie obsługiwać jedną ręką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak oceniacie ekran? Kolory i ostrość z tak małym zagęszczeniem pixeli przy 6,55' ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolory jak to na amoledzie soczyste i nasycone. Co do zagęszczenia przesiadłem się z 5,8 w tej samej rozdzielczości i jest bardzo dobrze. Nie zauważam aby coś było rozmazane, wszystko jest ostre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj się nim bawiłem w x-komie i faktycznie ekran całkiem ostry, szkoda tylko że w telefonach na ekspozycji mają zablokowane ustawienia przez co nie można zwiększyć jasności ekranu i dość ciemny był z automatu. Czy to prawda, że OP7T nie ma AODa ? Bo nie mogłem tego nigdzie sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@up Nie ma, jest tylko AD. Żaden OnePlus nie ma, choć przez chwilę był (bodajże w OP6).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fudiasz

A jak z wibracjami/haptyką ?? Porównywalne z op7pro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Nie wiem jak u Was i czy korzystacie z Tapatalk, bo tam to widać dobrze.
    Jak mam ustawiony ciemny motyw i przewijam listę tematów to od góry ekranu jest on jakby jaśniejszy (jakby wpadał w lekko zielony) a niżej lista tematów robi coraz bardziej ciemna.
    Nie wiem jak to dokładnie opisać ale kolor ciemny na liście tematów nie jest jednakowo ciemny.

Poniżej zdjęcie ale nie wiem czy ono odda to o czym piszę. Zdjęcie jest akurat z karty aplikacji zdjęcia od Google.
    06bb7a580c89aa5d6c8aea19f2974322.jpg

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Smykoo
    Poprawiłem czytelności posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi