Skocz do zawartości
Bodzio1202

Samoczynnie włącza się tryb recovery - ponownie wgrany soft i dalej ten sam problem

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo

Jak wgranie przebiegło prawidłowo to musi byc ten model.

A co sie wyswietla jak wejdziesz w recovery?

dodana zawartość

Godzinę temu, Bodzio1202 napisał:

dodam ze cos musi byc nie tak bo po wgraniu softu zawiesza sie na logo wylaczam go, podlaczam pod ladowarke to wlacza sie od razu recovery zamiast ładowanie, tak jakby systemu nie bylo w ogole, dopiero jak dam full wipe bedzie ładował sie

Mam wrazenie ze telefon wpadł w bootlop i moze byc coś nie tak z płyta główną. To że sie ładuje nie znaczy ze płyta jest oki.

dodana zawartość

Możesz jeszcze spróbowac wgrac soft 4 plikowy za pomocą Odina w wersji 3.13, tylko najpierw wejdź w tryb recovery podswietl opcje "reboot to bootloader" zaakceptuj, wtedy telefon powinien sie uruchomic odrazu w trybie download i wtedy wgraj soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w recovery jest wszystko okej knox jest 0  robie czyszczenie partycji itd wszystko przebiega pomyslnie daje rebot systemu i stoi na logo

przed chwila wgrałem jeszcze raz soft ale już w re-covery nie wchodzilem i nie robilem full wipe, wiec wlaczam telefon uruchamia sie i stoi na logo a wcześniej nawet jak podłączyłem ładowarkę to od razu samo recovery startowalo,

wiec wnioski takie ze jak raz wejdę w recovery teraz to bedzie sie dalej wlaczalo nawet jak przytrzymam power i volume down

dodana zawartość

teraz po podpieciu do ladowarki swieci sie czerwona dioda i pokazuje pustą baterie jakby sie zawiesił

dodana zawartość

najlepsze jest to ze jak odłączę lądowanie to ładuje i pokazuje procent baterii a jak ekran wygaśnie to zapala się czerwona dioda i pusta bateria i jak odłączam ładowanie to dalej sie pali pusta bateria :D jakas magia z tym telefonem kurde hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    1 godzinę temu, jeronimo napisał:

Mam wrazenie ze telefon wpadł w bootlop i moze byc coś nie tak z płyta główną.

@Bodzio1202 wszystko niestety na to wskazuje :(

podejrzewałem jeszcze błąd cash partition ale wywaliłoby błąd w Odinie. 

Serwis. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jeronimo gdy daje w recovery reboot to bootloader to restaruje sie i jest czarny ekran nic sie nie dzieje, użyłem odina v13.13 i nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

To moja odpowiedź już znasz, pozostaje serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi