Skocz do zawartości
TomSy

note 10 plus czy P30Pro? Głównie do zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Jak nie rozumiesz? Czyli tylko Twoje zdanie się liczy i żadne inne? W każdym temacie starasz się wyjść na mega znawcę który ma decydujący i niepodważalny głos. 

Ty twierdzisz że u Ciebie przepala. U mnie jakoś na żadnym zdjęciu jeszcze nie widziałem(nawet zrobiłem kilka w innym temacie bo się upierałeś że Twój przepala). Napstrykalem mnóstwo fotek we Wrocławiu przy słonecznej pogodzie i żadne nie przepalone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jest Twoje zdanie i masz do tego prawo ale nie pouczaj bo już w poprzednim poście pouczałeś, mi przy włączonym auto HDR włącza się nie zawsze wtedy kiedy potrzeba, np gdy jest piękna pogoda, jest słonecznie a ten włącza HDR czym podbija jasność na zdjęciach, wtedy zdjęcia są tragiczne bo nie mają nic wspólnego z naturalnością. Poza tym  smartfony przekłamują obraz na zdjęciu i podrasowują kolory, jest dla mnie nie do przyjęcia wystarczy wziąć do ręki porządnej marki bezlusterkowca i popstrykać fotki i porównać na laptopie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Proszę Panowie i Panie o trzymanie się tematu. Mnie tez bardziej podobają się zdjęcia z P30P ale chce też wypróbować notesa, dlatego został na testy -haha. Dziękuję za wypowiedzi i pomoc. 

P.S widziałem kilka zdjęć nocnych z notesa i czasami zdjęcia są bardziej naturalne. Zobaczę jak będzie podczas bezpośredniego porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi