Skocz do zawartości
darco76

Motorola G7 Power - brak powiadomień o pobieraniu pliku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po resecie (wcześniej nie było tego problemu) mojej Motoroli G7Power nie mam powiadomień o trwającym pobieraniu pliku ze Sklepu Play. Nie wiem czy jest to problem samego sklepu czy Menadżera Pobierania gdyż problem dotyczy także innych aplikacji np email. Jedynie pobieranie przez Operę działa prawidłowo. Korzystałem już z różnych internetowych poradników, próbowałem już przeróżnych kombinacji tych powiadomień. Czyściłem dane aplikacji, pamięć podręczną, restartowałem telefon i niestety nic nie pomaga. Może ktoś z Państwa spotkał się z tym problemem lub wie jak ustawić te powiadomienia.

Pozdrawiam, Darek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Zaktualizuj system, poprawki bezpieczeństwa, zresetuje się telefon, wyczyść dane sklepu, zresetuj telefon. Mialem podobny problem i pomogło.
    Ogólnie mi G7 Power nie sprawia na razie żadnych problemów. Miejsca na urządzeniu sporo, nie wiesza się, zdjęcia robi. Jestem na chwilę obecną bardzo zadowolony.
    Polecam na urządzenie założyć pokrowiec i nakleić szkło, nawet najtańsze. Mam zestaw za 10 zł i po tylu upadkach telefon żyje

Wysłane z Moto G7 Power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System mam aktualny, poprawki też. Dane czyściłem kilka razy, restartowałem telefon też. Bez efektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NicK_a

Ja od jakiegoś czasu zauważyłem, że w sklepie play wyświetla mi się komunikat 'błąd sprawdzenia dostępności aktualizacji' gdy wchodzę w aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi