Skocz do zawartości
rosyjsky

Po usunięciu kilku aplikacji telefon wpadł w bootlop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jestem posiadaczem tego telefonu od tygodnia i juz sa pierwsze problemy. Załapałem bootloop`a i szukam pomocy w zainstalowaniu nowego systemu. Bootloader odblokowany, twrp wgrany "i tylko to sie odpala i fastboot" . próbowałem już wszystkiego i nic nie daje ... MiFlash nie idzie, niby flaschuje ale to zajmuje mu 5 sec wiec wątpie ze cokolwiek tam zflaszował. Instalowanie z poziomu twrp wywala error 

Cytat

E:string resource "zip_compatible_err" not found. Using default value. Zip treble compatiblity error! Invalid zip file format! Błąd instalowania pliku zip "/external_sd/nazwasystemu.zip" 

znalazłem tez sposób zeby usunąć plik zip z paczki systemu, ale tez nic nie daje. system ściągałem ze strony mi wersje globalną.

A a bootlop zalączył sie jak usunełem aplikacje google typu dysk, muzyka google itp .. + mipay . Jest ktoś w stanie ogarnąc to razem ze mną? 

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Pobierz MiuiEu.zip stable, wgraj, zrób format data(nie myl z wipe). Wgrywać możesz z pendrive'a, karty sd lub skopiuj do fona w twrp+pc.

Tu znajdziesz

https://xiaomi.eu/community/forums/miui-rom-releases.103/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się wgrać system tylko trochę w dziwny sposób :) najpierw musiałem wgrac wersję indyjska na rozruch telefonu, a następnie wersję globalna z usunięciem tego pliku .zip i póki co śmiga :) tylko teraz jeszcze pytanko, da radę "zwiększyć" pamięć systemowa jakoś? Bo przy próbie przeniesienia aplikacji przez lucky patcher'a/link2sd, albo titanum backup pro wyskakuje że mam za malo pamięci systemowej bądź "odstępy pomiędzy nazwami" muszę wyłączyc, ale w magisk'u mogę tylko zmienić opcje jak root ma robić, a nie da się wyłączyć ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi